nissan fara kaş karatma ve angel.

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

nissan fara kaş karatma ve angel.

İleti asilkanissan » 01 Kas 2009, 23:45

sis lambalarını taktıktan sonra sıra geldi mavi ledli angelli pek oynanmamış farımıza Wink

bu sadece süs olan nikelaj kısmmız heryerine zımpara çektim ve ızgaradan kalan selülözik sprey boyayla güzelcene boyadım fakat bir bölüm kalacak sn sodla ufak bi bölüm var orası sinyal onun parlaması gerek o yüzden orayı bantladım..önceden fara müdahele yaptığım için açması biraz kolay oldu  

ardından fara kaş için cam boyası kullandım sonradan dank etti oraya film gibi bişey çek reklamcılarda varmış diye ama dikkat akıcıdır baya o cam boyası mereti 3 kat içerden 3 katda dışardan boyadım altından ışığı geçiriyor çünkü pekte etkili değil.. buda kaşlarımız :D

diğer ara işlem resimlerimi bulamadım ama yaptıklarım basit sadece angeli uzunların ortasına monte ettim şimdiki reimde toplanmış hali.

buda aracımın son hali xenon var farlarda bide jant kapaklarını temizliyordum oralar .. baştan sona bukadar işte arkadaşlar umarım iyi fikirler edinmenizi ve güzel vakit geçirmenizi sağlamışımdır aracın bu hale gelmesi sizin güzel adımlarınız ve öncülüğünüz sayesindedir ..sevgiler selamlar bir başka projede daha görüşmek üzere:)

asilkanissan
Yeni Üye
Yeni Üye

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir