Brabus tarzı sis Procesi :)) Fotolar eklendi!!

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Brabus tarzı sis Procesi :)) Fotolar eklendi!!

İleti HTP » 31 Oca 2010, 03:05

[quote="emre_tokay"]

Memnun kalmadım derken biraz açarmısın ? Bende xenon düşünüyorum da .[/QUOTE]

Emre yeğeniminde arabasına taktık aynı yerden.Onda Honda var ama far kaplarında şapka tabir edilen metal bulunuyor ve ışık kesim çizgisi süper merceksiz olduğu halde.Fabiada bunlar olmadığı için ışığı çok dağıtıyor bundan dolayı söktürdüm.

HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti Balki, Burak » 31 Oca 2010, 03:07

[quote="HTP"] [quote="Balki, Burak"]Süper olmuş İyi günlerde kullan :)[/QUOTE]

Teşekkür ederim Burak. Sütlüceden buraya geçtiğinde mutlaka çayımı içeden yollamam haberin olsun...
[/QUOTE]
Eyvallah :) Yaş kaçtı buarada?
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Arabanız: Peugeot 306

İleti emre_tokay » 31 Oca 2010, 03:08

Bizim octidede var ozaman bende sorun olmaz sanırım :D Oda var aklımda 5000k bi xenon taktırmak istiyorum ebaydan alcam inşallahhh :D
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti HTP » 31 Oca 2010, 03:08

Eyvallah :) Yaş kaçtı buarada?

1977 doğumluyum.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

İleti HTP » 31 Oca 2010, 03:10

...
HTP
CLASSIC
CLASSIC

İleti zurna1788 » 31 Oca 2010, 03:32

ibrahim abi çok hoş olmuş... sen satıyodun arabayı bir ara ne oldu ya...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti quickcan » 31 Oca 2010, 03:33

[quote="emre_tokay"]

Hayırlı olsun sisler güzel olmuş. Ahhhh ahhhhh benim octide de tampon altı sis farı olsaydı keşkeeee :([/QUOTE]

hayırlı olsun güzel olmuş..abi benim bir düşüncem var madem ki sen sislere bişeyler yapmayı düşünüyorsun.. sadece bir fikir..sizce bu far sis yerine olabilirmi bence çok şık durur..babam yapmayı düşünmüyor istese bu gün yaparım..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti HTP » 31 Oca 2010, 04:10

[quote="zurna1788"]ibrahim abi çok hoş olmuş... sen satıyodun arabayı bir ara ne oldu ya... [/QUOTE]

Emrecim vazgeçtim. Bundan dolayı tekrar arabayla ilgilenmeye başladım. Ben seviyorum bu arabayı. Ssanırım bi 100000 daha giderim Allah ömür verirse.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

İleti HTP » 31 Oca 2010, 04:20

[quote="hakanerdogan"]Spreyle falan aman sakın girişme :-)
[/QUOTE]

Yok sprey kurtarmıxak.Kaskodan boyatıcam sanırım.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

İleti quickcan » 31 Oca 2010, 05:48

[quote="HTP"]
[quote="hakanerdogan"]Spreyle falan aman sakın girişme :-)
[/QUOTE]

[/QUOTE]

yılda tek parça kaskoyu bozmuyor nasılsa...

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti y.emre » 31 Oca 2010, 13:53

[quote="can"] [quote="HTP"] [quote="hakanerdogan"]Spreyle falan aman sakın girişme :-) [/QUOTE]

[/QUOTE]

yılda tek parça kaskoyu bozmuyor nasılsa...
[/QUOTE] gecen gün yetkili servise sordum bu kaskoyla ilgili bir kaç soru çok ufak bi yer var kapı altında orayı mini hasar diyip kasko deldirmeden yapılabilirmi diye konustum öyle bişey olmadığını söyledi bu  yılda tek parça olayıda yokmuş öyle söylemişlerdi...
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti emre_tokay » 31 Oca 2010, 18:37

[quote="y.emre"] [quote="can"] [quote="HTP"] [quote="hakanerdogan"]Spreyle falan aman sakın girişme :-) [/QUOTE]Yok sprey kurtarmıxak.Kaskodan boyatıcam sanırım.[/QUOTE]yılda tek parça kaskoyu bozmuyor nasılsa... [/QUOTE] gecen gün yetkili servise sordum bu kaskoyla ilgili bir kaç soru çok ufak bi yer var kapı altında orayı mini hasar diyip kasko deldirmeden yapılabilirmi diye konustum öyle bişey olmadığını söyledi bu  yılda tek parça olayıda yokmuş öyle söylemişlerdi...[/QUOTE]

Emrecim bu yaptığın poliçeye bağlı mesela benim ki full kasko yani yangın terör doğal afet alevli alevsiz yangın ( o nasıl oluyorsa :D) mini hasar daha unuttuğum bir sürü şey vardı. İşin özeti kasko yaptırıken çok dikat etmeli. Ben ilk önce teklif aldım 13 sayfayı oturup okuyup ondan sonra karar verdim.
Mesela benim mini hasarda 10cm çapına kadar olan ezikler 10cm uzunluğa kadar olan çizikler koltuklardaki sigara yanıkları filan hasarsızlık bozulmadan yapılıyor.

Kasko yaptırmadan önce çok araştırmak lazım. Ben iyi tecrübe kazandım :D
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti grey_wolf » 31 Oca 2010, 18:44

bende mini hasar içi auto kingten randevu aldım. 10 subatta servise bırakcam aracı. sağ ön çamurlukta 2 adet çizik vardı onları boyatcam. benim kaskoda yılda 2 adet 10 cm lik mini yapma hakkım var.

bence diğer kaskolarda da vardır. iyi araştırın.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti emre_tokay » 31 Oca 2010, 18:49

[quote="grey_wolf"] bende mini hasar içi auto kingten randevu aldım. 10 subatta servise bırakcam aracı. sağ ön çamurlukta 2 adet çizik vardı onları boyatcam. benim kaskoda yılda 2 adet 10 cm lik mini yapma hakkım var.

bence diğer kaskolarda da vardır. iyi araştırın.[/QUOTE]

Erol abi bende önümüzdeki hafta gitmeyi düşünüyorum sen maslakta ki yere mi gitceksin ? Randevu gününü onlar mı belirliyor ?
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti grey_wolf » 31 Oca 2010, 18:58

[quote="emre_tokay"] [quote="grey_wolf"] bende mini hasar içi auto kingten randevu aldım. 10 subatta servise bırakcam aracı. sağ ön çamurlukta 2 adet çizik vardı onları boyatcam. benim kaskoda yılda 2 adet 10 cm lik mini yapma hakkım var.

bence diğer kaskolarda da vardır. iyi araştırın.[/QUOTE]

Erol abi bende önümüzdeki hafta gitmeyi düşünüyorum sen maslakta ki yere mi gitceksin ? Randevu gününü onlar mı belirliyor ?[/QUOTE]

hayır ben ikitellidekinden randevu aldım. önce aracı götürüp ekspertiz yaptırıyorsun. ondan sonra orada randevu veriyorlar. en erken randevu 2 hafta sonraya oluyor genelde.

ben çarşamba sabah verip perşembe akşam teslim alacam. hatta rica edersen diğer ufak tefek çiziklerede rütuj yapıyorlar. benim tamponun oralarda 1-2 cm lik küçük çizikler vardı onlarıda halledecekler.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti skodaizm » 31 Oca 2010, 19:20

Sis farları çok şık olmuş. Güle güle kullanın.
__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti emre_tokay » 31 Oca 2010, 21:40

[quote="grey_wolf"] [quote="emre_tokay"] [quote="grey_wolf"] bende mini hasar içi auto kingten randevu aldım. 10 subatta servise bırakcam aracı. sağ ön çamurlukta 2 adet çizik vardı onları boyatcam. benim kaskoda yılda 2 adet 10 cm lik mini yapma hakkım var.

bence diğer kaskolarda da vardır. iyi araştırın.[/QUOTE]    Erol abi bende önümüzdeki hafta gitmeyi düşünüyorum sen maslakta ki yere mi gitceksin ? Randevu gününü onlar mı belirliyor ?[/QUOTE]

hayır ben ikitellidekinden randevu aldım. önce aracı götürüp ekspertiz yaptırıyorsun. ondan sonra orada randevu veriyorlar. en erken randevu 2 hafta sonraya oluyor genelde.

ben çarşamba sabah verip perşembe akşam teslim alacam. hatta rica edersen diğer ufak tefek çiziklerede rütuj yapıyorlar. benim tamponun oralarda 1-2 cm lik küçük çizikler vardı onlarıda halledecekler.
[/QUOTE]

Eğer böyle randevu alınıyorsa ayvayı yedik. Çünkü sürekli istanbula inemiyorum ben ağvadayım istanbul en az 120km uzakta. Birde araç boyalı olucak diye acaba çizikleri yaptırmasammı diye düşünüyorum. Satarken sorun olursa diye korkuyorum.
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti quickcan » 31 Oca 2010, 22:09

bizde tamponun altını yaptırdık aşağı yukarı 10cm gibi bişeydi ankarada autoking e yaptırdık kaskodan ama bence hakkını vere vere yapmıyorlar.. karar sizin..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

ÖncekiSonraki

Kendin Yap