Mini Temizlik

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Mini Temizlik

İleti hakanerdogan » 21 Mar 2010, 00:14

[quote="y.emre"]hakan abi epey bi kirletmeden temizlemiyon arabayı heralde : )
[/QUOTE]

Köy çocuğunun arabası köy arabası olunca haliyle böyle oluyor, park yerine gidip arabaya binmek bile ayaklarınla içeri toz toprak taşımana yeterli Smile

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umutkubat » 21 Mar 2010, 00:18

Ben kendi arabama kirli derdim ama seninki bayağı kirliymişTongue 
eline sağlık çok güzel iş çıkarmışsın...Clap 
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti şahinbey » 21 Mar 2010, 02:09

bu denli titiz ,araçları ile uğraşanlara inanın çok imreniyorum...Ne yazıkki benim ne vaktim ne de yerim var bu işleri yapacak.Hep içimde uhde kalmıştır şöyle alayım elime hortumu süngeri girişiyim araca...haftada bir kez yıkatıyorum aracı yıkamacıda ama istediğim gibi olmuyor. Yine harika bir iş çıkarmışsın Hakan'cığım güle güle kirletClap...
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 21 Mar 2010, 02:15

[quote="şahinbey"]bu denli titiz ,araçları ile uğraşanlara inanın çok imreniyorum...Ne yazıkki benim ne vaktim ne de yerim var bu işleri yapacak.Hep içimde uhde kalmıştır şöyle alayım elime hortumu süngeri girişiyim araca...haftada bir kez yıkatıyorum aracı yıkamacıda ama istediğim gibi olmuyor. Yine harika bir iş çıkarmışsın Hakan'cığım güle güle kirletClap...[/QUOTE]

Bi ara onuda yaparız be abi. Smile Bendede yer mekan yok hususi elektriğim ve suyum olan ama sitede çevrede boş yerlerde el döndüğünce işte.

İyi dilekleriniz herkese teşekkürler.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 21 Mar 2010, 13:58

hakanım senin bu fabiş de traktörle merso arası gidip-geliyor ya şaşıp kalıyorum, arabanın kişiliği bozulacak yakında :))
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti C@GL@R » 21 Mar 2010, 14:02

fabia test aracı oluyor sayende bu yollarda hiç sorun çıkarmadı demi şimdiye kadar alt takımda suspansiyonlarda vs.:)

güzel temizlik eline sağlık darızı bizlere..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti hakanerdogan » 21 Mar 2010, 14:10

[quote="caglarkrbyk"]fabia test aracı oluyor sayende bu yollarda hiç sorun çıkarmadı demi şimdiye kadar alt takımda suspansiyonlarda vs.:)

güzel temizlik eline sağlık darızı bizlere..[/QUOTE]

Kesinlikle sorun yok. Haftada bir falan tabla fişeklerini, amortisörleri-kulelerini ve burçlarını, aks körüklerini, fren hortumlarını ve çeşitli aktarma uzuvlarını kontrol ederim.

İt gibi Cool

Bazen bende şaşırıyorum. Binlerce km toprak-çakıl yol geçmiş araba, kaya gibi alt takımlarınız var. Aynı yerde kullandığımız Megane daha geç girmiş olmasına rağmen tarım sahamıza, her bi tarafı ayrı oynuyor. Ayyaş Fransızın yaptığı alt takım işte. S çizmeye başladı garibim.

[quote="delidolu"]hakanım senin bu fabiş de traktörle merso arası
gidip-geliyor ya şaşıp kalıyorum, arabanın kişiliği bozulacak yakında
:))[/QUOTE]

Sınırları zorlarım Tongue

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti octaviaman » 21 Mar 2010, 14:14

Eline sağlık tam showroomluk olmuş fabito.Senin bu tork olayların sakat olmaya başladı.İçeriye tabela koy' baretinizi takınız' şeklinde:)
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti hakanerdogan » 21 Mar 2010, 14:32

[quote="octaviaman"]Eline sağlık tam showroomluk olmuş fabito.Senin bu tork olayların sakat olmaya başladı.İçeriye tabela koy' baretinizi takınız' şeklinde:)[/QUOTE]

LOLLOL

Eyvallah abi. İnanır mısın hani ulu orta yazmadımda, kardeşim arka tarafta şaft tüneline çıkmış dikiliyor, hatunun biri ana yolda gidip gitmemekte kararsız, ne kadar ışık varsa yakıp söndürüp kornanın nefesini kesene kadar bastım, beyni almıyo ki gaza basayım, iyice sağa kaçıyo panik oldu sıkışınca, solumdan hep geçiliyorum çıkamıyorumda sola, bi boşluk gördüm 2 de dipçikledim çocuk arkada 3 takla atıverdi bir iki sekti bi yerlerden, tüm konsol yerlerde garaj kumandası falan koltuk rayına kaçıyor, sora baktım takmış kemeri oturuyor camdan dışarıyı izliyor LOL

LOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti octaviaman » 21 Mar 2010, 14:36

Yapma böyle yazıktır günahtır

Gerçi Bende keskin virajda tork yaptığım bi gün kayınvalide kaybolmuştu arkada aynadan baktım göremedim.Yatırmışız araya kadıncağızı
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

Önceki

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir