Araç içi ve Direksiyon deri kaplama

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Araç içi ve Direksiyon deri kaplama

İleti octaviaman » 17 Nis 2010, 12:21

Arkadaşlar İstanbul da şöyle bir yer varmış.Her araca özel ürünleri var.İzmir de bulamadık şöyle bir yer.Direksiyon kaplamasını aynı orjinal deri paketi gibi güzel yapmışlar.
http://www.altinuc.com.tr/gallery.asp?KID=320

Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti citapis » 19 Nis 2010, 00:43

Arkadaşım Bursa da buişi çok iyi yapan firmalar var bi araştır istersen
Kullanıcı avatarı
citapis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdullah DOĞAN
Nereden: Afyonkarahisar
Arabanız: Superb b6 comfort

İleti citapis » 19 Nis 2010, 00:47

http://ercuotoderidoseme.com izmir şirketiiyi iş yapıyorlar gibi ben de yaptırmayı düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
citapis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdullah DOĞAN
Nereden: Afyonkarahisar
Arabanız: Superb b6 comfort

İleti skodaizm » 19 Nis 2010, 01:52

octaviaman yazdı:Arkadaşlar İstanbul da şöyle bir yer varmış.Her araca özel ürünleri var.İzmir de bulamadık şöyle bir yer.Direksiyon kaplamasını aynı orjinal deri paketi gibi güzel yapmışlar.
http://www.altinuc.com.tr/gallery.asp?KID=320

Buranın yaptığı işler hoş gözüküyor. Fiyatları öğrenip, uygun bulursam direksiyonu ve kapı içi üst kısımlara deri uygulaması yaptırmayı düşünüyorum.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti octaviaman » 21 Nis 2010, 16:32

citapis yazdı:http://ercuotoderidoseme.com izmir şirketiiyi iş yapıyorlar gibi ben de yaptırmayı düşünüyorum

Evet Ben de öğrendim burayı.3cü sanayi de, bir ara uğramayı düşünüyorum.

Ayrıca Altınuç a maille bilgilendirme istemiştim,şu cevap geldi.

DIREKSIYON DERI KAPLAMA
DIREKSIYON ORNEKLERINI GORMEK ICIN INTERNET SITEMIZIN SAG MENUSUNDE DIREKSIYON DERI KAPLAMA BOLUMUNU (www.altinuc.com.tr/pages.asp?SID=229) ZIYARET EDEBILIRSINIZ. HAKIKI DERI ILE DIREKSIYON KAPLAMA ISLEMI TAMAMEN EL ISI OLUP YAKLASIK OLARAK 4 SAATTE YAPILABILMEKTE VE GUNLUK DIREKSIYON DERI KAPLAMA URETIMIMIZ 2 ADETLE SINIRLI OLDUGUNDAN, ISLEM ICIN TELEFONLA RANDEVU ALMANIZ GEREKMEKTEDIR. HAKIKI DERI ILE DIREKSIYON DERI KAPLAMA ISLEMININ BEDELI

1)
Peşin Fiyatına 3 Taksit 150 Türk Lirasıdır.

2)
Tamamı Nakit Odeme Ozel Indirimli 120 Türk Lirasıdır.

(Taksitli Kampanya Koşulları için sadece Cardfinans Bonuscard ve Worldcard ile anlaşmamız vardır.)

1.SINIF ITHAL ITALYAN HAKIKI DERI ILE DERI DOSEME
ARACINIZIN DERI DOSEME ISLEMI; KOLTUKLARINIZ, BASLIKLARINIZ, KAPI UZERINDEKI ORTA KUMAS BOLUMLER VE VARSA KOL DAYAMALARINIZIN DERI ILE KAPLANMASINI ICERMEKTEDIR. INTERNET SITEMIZIN RENK SECENEKLERI BOLUMUNDE (www.altinuc.com.tr/pages.asp?SID=145) GORMUS OLDUGUNUZ DERILER % 100 OTOMOBILLIK TEST VE SERTIFIKALARA SAHIP DERILERDIR. DERI DOSEME ISLEMI YAKLASIK 1.5 GUN SÜREDE TAMAMLANMAKTADIR. BU DERILER ILE YAPMIS OLDUGUMUZ UYGULAMALARA 3 YIL TAM GARANTI VERMEKTEYIZ. BU SURE BITTIKTEN SONRA DA IYI NIYET CERCEVESINDE HER TURLU SORUNUNUZDA HIZMETINIZDEYIZ.

1.SINIF ITHAL HAKIKI DERI KULLANILARAK DERI DOSEME ISLEMININ TUTARI

1)
Peşin Fiyatına 1+4 Taksit 1.550 Türk Lirasıdır.

2)
Vadeli 1+9 Taksit 1.700 Türk Lirasıdır.

3)
Tamamı Nakit Odeme Ozel Indirimli 1.300 Türk Lirasıdır.

(Taksitli Kampanya Koşulları için sadece Cardfinans Bonuscard ve Worldcard ile anlaşmamız vardır.)

1.SINIF ITHAL ALMAN SUNI DERI ILE DERI DOSEME
SON YILLARDA OTOMOBIL URETICILERI, DAHA DAYANIKLI VE DAHA UYGUN FIYATLI OLMASI NEDENIYLE, URETTIKLERI OTOMOBILLERDE SUNI DERI OPSIYONUNU SUNMAYA BASLAMISLARDIR. FIRMAMIZ TARAFINDAN KULLANILAN SUNI DERILER ALMANYA?DAN ITHAL EDILMEKTE VE MERCEDES BENZ ? BMW ? AUDI GIBI OTOMOTIV DEVLERI TARAFINDAN KULLANILMAKTADIR. ALMAN SUNI DERILER ILE YAPMIS OLDUGUMUZ UYGULAMALARA 3 YIL TAM GARANTI VERMEKTEYIZ. BU SURE BITTIKTEN SONRA DA IYI NIYET CERCEVESINDE HER TURLU SORUNUNUZDA HIZMETINIZDEYIZ. SUNI DERI UYGULAMA ORNEGI ICIN (www.altinuc.com.tr/gallery.asp?KID=215) SAYFASINI ZIYARET EDEBILIRSINIZ.

1.SINIF ITHAL ALMAN SUNI DERI KULLANILARAK DERI DOSEME ISLEMININ TUTARI

1)
Peşin Fiyatına 1+4 Taksit 800 Türk Lirasıdır.

2)
Vadeli 1+9 Taksit 875 Türk Lirasıdır.

3)
Tamamı Nakit Odeme Ozel Indirimli 700 Türk Lirasıdır.

WAECO KOLTUK ISITMA SISTEMI
KOLTUK ISITMA SISTEMI IKI ON KOLTUK ICIN TAKIM HALINDE SUNULMAKTA OLUP HEM KUMAS HEM DE DERI KOLTUKLARA UYGULANABILMEKTEDIR. KOLTUK ISITMA BILGILERI ICIN INTERNET SITEMIZIN KOLTUK ISITMA BOLUMUNU (www.altinuc.com.tr/pages.asp?SID=93) ZIYARET EDEBILIRSINIZ. UYGULAMA SURESI 4 SAAT GARANTI SURESI 2 YILDIR.

1)
Peşin Fiyatına 1+4 Taksit 550 Türk Lirasıdır.

2)
Vadeli 1+9 Taksit 600 Türk Lirasıdır.

3)
Tamamı Nakit Odeme Ozel Indirimli 450 Türk Lirasıdır.

NAKIS UYGULAMASI
ISTEDIGINIZ HERHANGI BIR LOGO YA DA YAZININ KOLTUKLARINIZA NAKIS OLARAK ISLENMESI MUMKUNDUR. ORNEKLERINI INTERNET SITEMIZDE (www.altinuc.com.tr/pages.asp?SID=167) GOREBILIRSINIZ.
IKI ON KOLTUK ICIN BEDELI

1)
Peşin Fiyatına 3 Taksit 150 Türk Lirasıdır.

2)
Tamamı Nakit Odeme Ozel Indirimli 120 Türk Lirasıdır.

TAVAN KUMAS YENILEME (SUNROOF?SUZ BINEK TIPI ARACLAR)
SARKMIS YA DA DEFORME OLMUS TAVANLARINIZIN ORJİNAL TAVANLIK KUMASLAR ILE YENILENMESI MUMKUNDUR. TAVAN YENILEME ISLEMI 1 GUN SURMEKTEDIR. ORNEKLERINI INTERNET SITEMIZDE (www.altinuc.com.tr/pages.asp?SID=149) GOREBILIRSINIZ.

1)
Peşin Fiyatına 3 Taksit 300 Türk Lirasıdır.

2)
Tamamı Nakit Odeme Ozel Indirimli 250 Türk Lirasıdır.

TAVAN KUMAS YENILEME (SUNROOF?LU BINEK VE JEEP TIPI ARACLAR)
SARKMIS YA DA DEFORME OLMUS TAVANLARINIZIN ORJİNAL TAVANLIK KUMASLAR ILE YENILENMESI MUMKUNDUR. TAVAN YENILEME ISLEMI 1 GUN SURMEKTEDIR.

1) Peşin Fiyatına 3 Taksit 390 Türk Lirasıdır.

2)
Tamamı Nakit Odeme Ozel Indirimli 325 Türk Lirasıdır.

KOL DAYAMA UYGULAMASI
KOL DAYAMA MONTAJI 3 SAAT SURMEKTEDIR. ORNEKLERINI INTERNET SITEMIZDE (www.altinuc.com.tr/pages.asp?SID=154) GOREBILIRSINIZ. BEDELI ADET BASINA

1)
Peşin Fiyatına 3 Taksit 120 Türk Lirasıdır.

2)
Tamamı Nakit Odeme Ozel Indirimli 100 Türk Lirasıdır.

ARACINIZA EN UYGUN RENK SECENEGININ TESPITI VE KARSILIKLI DETAY BILGILENDIRME ICIN MUSAIT OLDUGUNUZ BIR ZAMAN DILIMINDE FIRMAMIZI ZIYARET ETMENIZI TAVSIYE EDERIZ. BU SAYEDE ARACINIZ ILE ILGILI EN IYI COZUME BERABER KARAR VEREBILIRIZ. HER KONUDA SORULARINIZ ICIN 0216 572 60 90 VE 0216 469 84 50 NO? LU TELEFONLARIMIZDAN BIZLERE ULASABILIRSINIZ. HER TURLU SORUNUZU YANITLAMAKTAN MEMNUNIYET DUYACAGIMIZI BELIRTIR, ESENLIKLER DILERIZ.

SAYGILARIMIZLA,

ALTINUÇ DERI ve OTOMOTİV SAN TİC A.Ş.
AYDIN - EKREM ALTINUÇ
Tel +90 216 572 60 90
e-mail info@altinuc.com.tr
Website http://www.altinuc.com.tr
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti C@GL@R » 21 Nis 2010, 16:34

fiyatlar güzel izmirde bunu yapan varsa izmre gidiyorum ama ist biraz zor
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir