Universal vag-com kullanımı

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Universal vag-com kullanımı

İleti C@GL@R » 12 May 2010, 12:34

arkadaşlar cihazi deneme fırsatım yeni oldu antalyada bir servis için getirttim bugun yollayacam. cihaz sadece hata kodu silme okuma servis yazısını silmeye yarıyor. tüm araçlara uyumludur.

üzerinde iki tane tuş var aracın vag girişine takar takmaz ekrana küçük bir menu geliyor. scan yazısıni seçerek entera basıyoruz kısa bir sürede hata kodunu buluyor.

oksijen sensörünü değirmek gerektiğini bas bas bağırıyor alet...

P0130 HATA KODU BU ŞEKİDLE CİHAZI DENEMEK İÇİN SİLDİM AMA YİNE ÇIKACAK TABİKİ ARIZANIN ÇÖZÜLÜNCEYE KADAR....

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti diseqc » 12 May 2010, 14:44

çağlar abim bu kaç para ya bu da kullaışlı imiş yaf kabloyu almakla fena mı ettik ne dersin ??
hoş ada daha gelmedi ya karana tirene falan mı verdiler acep :P
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti C@GL@R » 12 May 2010, 14:48

izzet hocam bunla sadece hata kodunu okursun laptopa bağlananalar daha fonksiyonlu :) bu tamirci işi..
valla bende hergün bakıyorum takip numarasına sana haber vereyim diye bu hafta elinde olması lazım türkiyeye giriş yapmış sorgulamaya bakabilirsin :) benimde bir siparişim aksadı bekliyorum :)
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir