Oto ses sistemi kurulumu.

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Oto ses sistemi kurulumu.

İleti felicia_3437 » 23 May 2010, 00:39

akan-kan yazdı:90 TL fark olurdu ve ben onları satın alırken maddi sıkıntı içersindeydim birde ses sistemi hastalığım tutunca böyle oldu. sorun değil olan oldu ama inan çok güzel ses veriyor.

kışa doğru durum ne olur bilinmez ama, yine Alpine comp ve Pioneer in tavsiye edilen 38 cm lik bir bası var onu yada Alpine bas almayı düşünmüyor değilim.

abim ben peynırı kolon sıstemınde yerını görmuyorum o adamlar sadece ana unıtede ve yarıdımcılarında yanı anfı ve kapasutorde cok ıyıler kolan da fıs lar yanı tav sıyem deyıldır kolon dıyorsan özelikle baz ker den şaşma ıyısını yapacam dıyorsan yok normal dıyorsan sıera var jbl de cok ıyıdır subları özelikle bunları bır dene derım

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti felicia_3437 » 23 May 2010, 00:41

akan-kan yazdı:burada pek fazla ses sistemi ile ilgilenen yok bu nedenle kendim topladığımda hem zevk alıyorum hobi olarak hemde bilgi ve becerimi geliştirmiş oluyorum. inan o ses sisteminden daha net bir ses elde ettim jbl olan arkadaşlar var onları sollamış durumdayım. önemli olan marka değil bi yerde, önemli olan ses kalitesi. nice sağlam pazar malı var piyasada ama marka olmadığı için yaygın değil, bilindik değil.

abicim senın ana ünite ve digiline dıyor sun kalıte orda ona teneke balasan gene ses verırı
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti akan-kan » 23 May 2010, 16:30

:shock: :D :D tenekeye ses verirmi bilmiyorum ama jameson da hakkını veriyor.

pioneer in yeri yok şimdilik yer sorun değil zaten bu ay sonunda fiberglass işine biraz yoğunlaşcaz ozaman hem yeri hemde kendisi olabilir. :idea:
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

İleti murat26 » 24 May 2010, 17:18

kankam mükemmelsin yok benide tahrik ediyorsun ama dayanacagım.................. :P
murat26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat tıkız
Nereden: Eskişehir
Arabanız: polo 6n2 2000

İleti onlycasual » 23 Eyl 2013, 23:07

Arkadaşlar merhaba forma yeni katıldım ben fabia 2009 aracım ve ben bu aracımın ses düzenini bir parça iyileştirmek geliştirmek istiyorum düşüncem şu orjinal teybini kullanarak 1 tane jameson 505 4 kanallı anfi 1 tane jbl gto 6508 16 cm mid ve bir tane jbl 1000 w woofer alarak montajını yapmak istiyorum. Sorularım olacak cvplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Öncelikle
bu düşünce müzik performansımı arttırırımı sizce ?
orjinal teybi anfiye bağlamak için dönüştürücü kullanmak gerektiğini söylüyorlar doğrumudur?
ve eğer kendim yapamazsam avcılar civarında yada geniş kapsamda İstanbul avrupa yakasında bu işi hesaplı ve iyi yapacak bir yer tavsiyesinde bulunabilirmisiniz?
onlycasual
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Türkay Demir
Arabanız: Fabia 2009

İleti köylü çocugu » 25 Eyl 2013, 08:12

Arkadaşım selamlar benimde bir 2003 model skoda ocdavia 1.6 elegance otomobilim var ben aracı yeni aldım araç çok mükemmel ama tek eksiği üzerinde orjınal teyibi sökmüşler kısacası bana bu modele uygun yani direksiyondaki foksiyonların çalışa bileceği bir oto teyp arıyorum selamlar
köylü çocugu
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: HÜSEYİN IŞIK
Nereden: Mersin
Arabanız: SKODA

Önceki

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir