Merkezi Kilitli Otomobile Alarm Montajı Bilen Arkadaşlar?

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Merkezi Kilitli Otomobile Alarm Montajı Bilen Arkadaşlar?

İleti xufuk » 12 Ağu 2010, 18:39

Selam arkadaşlar Aracımda Merkezi kilit mevcut Kumandalı olsun istedim almışkende alarm olsun dedim. Bağlantıları bilen arkadaş lar varmı acaba Anlamadığım Merkezi kilitimde iki adet kablo var boşta beyaz ve kahve rengi Alarmın hangi kablolarına bağlanacak bu iki kablo

Bildiklerim Pembe Siren iki adet Kahve rengi kablo Sinyallere Kırmızı + siyah Şase -
Acaba Kontak Açtığımızda Kontağa bağlanan bir kablo varmı kontak açıp enerji geldiğinde Alarmı iptal eden

Ama en önemlisi şu merkezi kilit Kabloları Artı Tetikleme Eksi tetikle ayrıntılı bilgi vere bilirseniz çok sevinirim.

xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti murat26 » 17 Ağu 2010, 13:43

valla hakan olsa sana anlatırdı ama bana kalırsa cok bi iş birader anlatma ile anlatılıcak gibi deil biz hakanın formene ve benim favoya taktık ama ben sadece sök tak işlerini yaptım elektrik işini hakan yaptı ama herhalde bi 5 kilo falan verdi sıkıntıdan ama yinede bi söyleyelim belki anlatmanın bi yolu vardır.allah kolaylık versin
murat26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat tıkız
Nereden: Eskişehir
Arabanız: polo 6n2 2000

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir