felişime sis far ve cakar lamba

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felişime sis far ve cakar lamba

İleti felicia_3437 » 09 Ekm 2010, 23:45

sis lerim role yardımı ıle destekledım sonradan neredeyse aracın kısa farlarını kulanmıyorum artık sadece sıslerı acık tutumu yetıp artıyor bıle cakarlar sadece ortm olursa acılır bırde sana gıcıklık yapan bırı olduhu zaman cok işe yaruıyor gecen gece saat 2de işten eve dönuyorum şahının bırıne selektor yapıyorum yol vermıyor cakrları bı actım 4 lüleri yakıp hemen sağa kactı cok guzel oluyor ama mahelemdekı polis amcamlar sök onları yasak dedıler duyurulur zenen la aynı cezası varmış

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti kiyakfeli » 08 Nis 2011, 22:08

kastamonunu felicia 3437 kardeşim. antencilere gidip bakmadım. antenim cürük. sallanıyor.
senin anten iyi çekiyormu? görünüşü güzel. ne kadara aldın. Bu antenden kullanan varsa fikirlerini alabilirim.
bir ara bakmıştım felicia anten bulamamıştım. polo anteni vermişlerdi o da bagaj kapağını açınca çarpıyordu hemen çıkardım.
Felicia 2000 Glxi 1.3 mpi
Deniz Mavisi
Kullanıcı avatarı
kiyakfeli
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Felicia 2000 Glxi 1.3 mpi

Önceki

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir