Fabia Park Senaörü Montajı

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia Park Senaörü Montajı

İleti felicia_3437 » 07 Şub 2011, 14:31

meteor yazdı:''kablolar yerlerde dolaşırken şimdi bu kabloları bagaj içine almaya geldi sıra biraz araştıdıktan sonra yedek lastiğin hemen arkasında tam bu iş için ideal bir tapa gödüm tapayı çıkarıp ordan içeri ölçü aletinin kablosunu klavuz olarak saldım baktım klavuz yerde :D ''

Murat hocam bu tıpanın görüldügü yer yedek lastigin olduğu yer değil mi? bende tüp orayı tamamen kaplıyor o yüzden sadece tüpün ortasındaki delik kalıyor ama ordanda lpg kabloları geçince ben açıkcası biraz çekindim.

ordan da gırsenız ılerıde bır sorunla karşılaşa cağınızı düşünmüyorum şünkü bu kaplolardan okadar yuksek bır akım gecmıyor

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti diseqc » 07 Şub 2011, 14:56

hiç çekinme al gitsin sorun olmaz.. ama gectiğin yerleri iyi gizle muayenede sorun olmasın tüpün kablosu zannederlerse spiral kabloyla sarılması lazım der muayene vermezler
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti meteor » 07 Şub 2011, 16:03

tesekkür ederim büyük bir ihtimalle ordan geçireceğim ama yapmadan formdaki bilgili arkadaşların yorumlarını almak istedim.
meteor
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali yaşar
Nereden: Düzce
Arabanız: Felicia 1.3 glxi 2001

İleti SkodamFabiam » 07 Şub 2011, 16:44

Sensörlerin orjinal yeri de arka tampon çıtası zaten, güzel montaj olmuş ;)
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti mavisel my » 22 Şub 2011, 17:43

merhaba arkadaşlar benim fabia da sol park lambası arada yanıp arada yanmıyordu. bu aralar yanmamaya başladı ampulü patlakmı diye baktım ama ampul saglamdı sanırım lambaları taktıgımız plakette bi sorun varmı diye sagdakiyle degiştirdim ama yine aynısı oldu. en sonunda elektrigi veren soketten ceryan :) gelmedigini fark ettim sigortasıda saglam bana bu elektrigin geldigi kablonun nerden geçtigi hakkında bilgi verebilrmsnz ?
Kullanıcı avatarı
mavisel my
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mesut
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1.4 16V 101BG HB

Önceki

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir