skoda favorit radio anteni

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda favorit radio anteni

İleti onur_cem » 12 Şub 2011, 11:12

arkadaşlar benim 92 model sikoda favoritim var (ilk arabam). Ben den önceki sahibi yeni teyp taktırmıs LG nin antenden olması lazım ki radio da fazla çekmiyor anten de içeriden aynanın arkasına takmıs lar nasıl birşeyler yapabilirim önerilerinizi bekliyorum. CD çalar war ama birazda radio dinlemek iyi geliyor bu anteni güçlü bir antenle değiştirmeli mi yoksa tavanı mı deldirmeli:((( yorumlarınızı bekliyorum...

onur_cem
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: onurcemkara
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda favorit 135L

İleti abdullahe » 19 Şub 2011, 13:19

aynı sorun bende de var aynanın arkasına koymuşlar anteni kablosu aşağı dogru iniyor büyük bir ihtimal kabloda sıkıntı vardır ben kabloyla oynadıgımda düzeliyor ama fırsat bulup değiştiremedim kabloyu kontrol edin derim deldirme işine pek sıcak bakmıyorum
Kullanıcı avatarı
abdullahe
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: abdullah
Nereden: Aksaray
Arabanız: 1993 favorit sportline glx

İleti onur_cem » 19 Şub 2011, 15:43

bende aynen deldirmek istemiyorum sanki beni deliyorlar arabama birşey yapsalar içim gidiyor onun sıkıntısını buldum ben kablodan değil miş kablo ekledim ve arka bagaj camına taktım geyet güzel oldu şimdi canavar gibi her kanalı çekiyor:))))
onur_cem
CLASSIC
CLASSIC

İleti abdullahe » 19 Şub 2011, 15:46

onu camdan nasıl söktünüz acaba bende öyle yapıyım sorun çözülüyorsa benim cama öyle yapıştırmışlarki çıkmıyor biraz zorladım ama gelesi yoktu zarar vermemek için ellemedim
Kullanıcı avatarı
abdullahe
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: abdullah
Nereden: Aksaray
Arabanız: 1993 favorit sportline glx

İleti onur_cem » 22 Şub 2011, 14:30

ben asıldım geldi zaten çift taraflı bant ile yapıştırmıslar ben söktüm arka cama taktım ve gayet de güzel çekiyor eskisine nazaran kusura bakma biraz geç mesaj attım :(((
onur_cem
CLASSIC
CLASSIC

İleti abdullahe » 03 Mar 2011, 22:42

teşekkür ederim umarım ki düzelir
Kullanıcı avatarı
abdullahe
CLASSIC
CLASSIC