Bir Octavianın Yeniden Doğuşu!!!!

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bir Octavianın Yeniden Doğuşu!!!!

İleti ayzek11 » 25 Nis 2011, 03:34

arkadaşlar felicia mı sattıktan sonra bayağa düşündüm ne yapsam diye bir arkadaşımın tavsiyesi ile 1.8 turbo octileri araştırmaya başladım bi kaç tane buldum zaten az sayıda var bu araçlardan uzun uğraşlar sonucu hataydan ki buraya 900km uzaklıkta üşenmeden gidip getirdik öncelikli niyetim satmaktı ama o performans ve konforu görünce satmaktan vazgeçip binmeye karar verdik ilk işim aracı servise götürüp baktırmak oldu ustaya gerekli talimatları verdikten sonra bekleyişe geçtim aldığım kişiler araca iyi bakmamışlar tabiri caizse eşek niyetine kullanmışlar diskler,balatalar,yağ keçeleri,debriyaj seti ve daha sayamadığım bir çok şey değişti yaklaşık olarak 2500 tl para verdim servise sonraki hedefim ise araca gaz taktırmaktı bügüne kadar hep benzinde binmişler. Baya araştırdım formda da yazdım bineceğim için paraya kıyıp prins taktırdım olmuşken tam olsun dedim tabi macera burda bitmedi sırada kaporta aksamı vardı araç kırmızıyla turuncu arası bir renk ön ve arka tamponda sıyrıklar var ufak tefek boyanacak yerlerde var ama havalar yağışlı olduğu için biraz bekleyim dedim ama dayanamadım pasta cila yaptım bugün baya uğraştık biraderle ama tertemiz oldu boya kendine geldi içlerinide kosla iel sildik ama nafile bej döşeme ve pis kullanıcı olunca döşemelerin durumu biraz vahim olmuş onun için deri döşeme yaptırmayı düşünüyorum kapı içlerini falan da değiştiriyim tertemiz olsun ama tabi bunlar hep maliyet bize insan bu kadar mı hor kullanır bir aracı bide sıfır almışlar yazık vala üzüldüm arabaya ama kafaya taktım pırıl pırıl yapıcam bu makineyi şimdilik söyleyeceklerim bu kadar ama devamı gelecek....bekleyin
"

ayzek11
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre
Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia 1.8 T Elagance

İleti onurson » 25 Nis 2011, 07:12

gerçekten yazık.. ama uğraşlarınız sonucu çok güzel olacağından eminim. layık olduğu değeri vereceğinize eminim. kısa zamanda fotoğraf bekliyoruz
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti Henien » 25 Nis 2011, 08:51

"önce-sonra" fotoğraflarını da eklerseniz daha güzel olur
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti ayzek11 » 25 Nis 2011, 23:50

:)onun için biraz geç kaldım araç şuan daha iyi durumda bitsinde en son halini yükleriz artık
ayzek11
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre
Arabanız: Octavia 1.8 T Elagance

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir