felicia bagaj otomatık yapma

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia bagaj otomatık yapma

İleti felicia_3437 » 15 Tem 2011, 20:23

slm arkadaşlar felimin bagaj kilidini zorlamışlar ve kırlmış dışarıdan acılmıyor iceriden de acma mandalı olmadığı icin arka koltuhu yatırıpta acıyorum bulduhum kilitler gözüme cok dandık geldiği icin almak ta istemiyorum buna merkezi kilit motorunu uyguladım ve calışıyor balantılarını yapmadım tam olarak yaptıhım zaman resimlerini ekliyeceğim yanı pazar günü ekliyecem resimleri maliyetı de 15 tl gibi ufak bır rakam tutuyor yapmak ısteyen arkadaşlaa fikir vermesı icin de resimlerini ve vidyosunu cekicem hayırlı akşamlar

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti esercelik24 » 15 Tem 2011, 22:55

merakla bekliyorum... :) heleki 15 tl ye mal oluyorsa kaçmazzz:D

99 Felicia Glx-i 1.3 Mpi bir efsaneydi... (SATILDI)
Honda Civic 2007 1.6 İ-Vtec
Kullanıcı avatarı
esercelik24
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Eser ÇELİK
Nereden: İzmir
Arabanız: Honda CiViC 1.6 İ-Vtec

İleti alwaysloser » 15 Tem 2011, 23:34

bende kısa bir zaman sonra yaptıracağım ve uzaktan kumandama bağlatacağım
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti PİCK-UP » 16 Tem 2011, 11:36

mevlüt abi garaja gittikmi bagaj kapagının içini sök. motoru koyacak alanı ayarlar takarız takma kafana

böyle ufak şeyleri...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti hakanaktemur » 16 Tem 2011, 13:06

ben başka bir şey sorucam benim felişin bagaj kapağını kapatınca bagaj ışığı sönmüyo müşürünü bulamadım
nereye bağlı ampulü çıkarmak zorunda kaldım bu konu hakkında bilgisi olan varmı
hakanaktemur
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: hakan aktemur
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia

İleti SKODA48 » 09 Ağu 2011, 00:13

abi vallah merakla bekliyorum ne zaman koyarsın fotolarını ve video yu?
Hala nefes alıyorsak ve hala seviniyor, üzülüyor, ağlıyor, çığlık atabiliyorsak yaşıyoruz demektir... yaşıyorsak hala herşey için umut var demektir...
Kullanıcı avatarı
SKODA48
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: AHMET
Nereden: Muğla
Arabanız: FELİCİA GLX 97

İleti turnalarkenan » 09 Ağu 2011, 07:28

bende çok merak ettim açıkcası geçmiş günlerde de paylaştım yaptıracak usta bulamadım merakla beklliyoruz.
HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR, NAMUSA HÖRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR......
Kullanıcı avatarı
turnalarkenan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yusuf Kenan TURNALAR
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 1998 FELICIA 1.3 GLX İ

İleti Kindred Brujah » 29 Eyl 2011, 08:33

Hocam ne yaptınız ? ne durumda araç :)

felicia_3437 yazdı:slm arkadaşlar felimin bagaj kilidini zorlamışlar ve kırlmış dışarıdan acılmıyor iceriden de acma mandalı olmadığı icin arka koltuhu yatırıpta acıyorum bulduhum kilitler gözüme cok dandık geldiği icin almak ta istemiyorum buna merkezi kilit motorunu uyguladım ve calışıyor balantılarını yapmadım tam olarak yaptıhım zaman resimlerini ekliyeceğim yanı pazar günü ekliyecem resimleri maliyetı de 15 tl gibi ufak bır rakam tutuyor yapmak ısteyen arkadaşlaa fikir vermesı icin de resimlerini ve vidyosunu cekicem hayırlı akşamlar
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti felicia_3437 » 29 Eyl 2011, 14:19

Kindred Brujah yazdı:Hocam ne yaptınız ? ne durumda araç :)

felicia_3437 yazdı:slm arkadaşlar felimin bagaj kilidini zorlamışlar ve kırlmış dışarıdan acılmıyor iceriden de acma mandalı olmadığı icin arka koltuhu yatırıpta acıyorum bulduhum kilitler gözüme cok dandık geldiği icin almak ta istemiyorum buna merkezi kilit motorunu uyguladım ve calışıyor balantılarını yapmadım tam olarak yaptıhım zaman resimlerini ekliyeceğim yanı pazar günü ekliyecem resimleri maliyetı de 15 tl gibi ufak bır rakam tutuyor yapmak ısteyen arkadaşlaa fikir vermesı icin de resimlerini ve vidyosunu cekicem hayırlı akşamlar

ya arkadaşlar kusuruma bakmayınb işlerimin yoğunluğundan dolayı hıc ılgılenemedım bu konuyla ama en yakın zaman da resimlerini cekip hangı yoları izleyerek yaptığımı anlatacahım sizi deyerli dostlarıma oldu hemde cok basıt ve ucuz bır şekilde 7.5 lira merkezi kilit motoruna verdim 2.5 lira kablosunu verdim 1 lirada düğmeye verdim cok güzel calışıyor düğemeye bazıyorsun tık diyip acılıyor e sizede el ile kaldırmak kalıyor anahtar kualnmıyorum artık yuvası bozuk olan arkadaşlar vardı benımkı de bozuldu orjınalı yok bu anahtar yuvasının o yuzden bende böle yaptım
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti SKODA48 » 30 Eyl 2011, 09:50

SELİM HOCAM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HEYECANLA BEKLİYORUM.
Hala nefes alıyorsak ve hala seviniyor, üzülüyor, ağlıyor, çığlık atabiliyorsak yaşıyoruz demektir... yaşıyorsak hala herşey için umut var demektir...
Kullanıcı avatarı
SKODA48
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: AHMET
Nereden: Muğla
Arabanız: FELİCİA GLX 97

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir