FABİA KAPI KOLONLARINI DEĞİŞTİRME

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA KAPI KOLONLARINI DEĞİŞTİRME

İleti husam26 » 03 Ekm 2011, 13:48

MERHABA BEN OTO MÜZİK SİSTEMLERİ İŞİ YAPIYORUM DÜN GELEN FABİYANIN KAPI KOLONLARINI DEĞİŞTİRDİM BENDE BİR SKODA KULLANICISI OLDUĞUMDAN BELKİ İŞİNİZE YARDIMCI OLUR DİYE BİLGİ VERMEK İSTEDİM
ÖNCELİKLE KAPININ PANJULOTUNU SÖKÜYORSUNUZ KAPI ALT KISIMDAN YUKARI İTİLEREK ÇIKIYOR ZORLUYORSA MUTLAKA TUTAN BİR VİDA VARDIR ZORLAMADAN BULMALISINIZ NEYSE KOLON 17 CM LİK KOLONU SÖKMEDEN İÇİNİ KESEREK ÇIKARIN YENİ KOLONUN BAĞLANTILARINI LEİMLEYEREK YAPIN BEN 17CM LİK BOSCHMAN MARKA COMPEDENT TAKTIM KENERLERINDAN KASNAĞA BİR KAÇ AKILLI VİDA SIKIP SABİTLİYORSUNUZ RESİMLERİNİ DE ÇEKTİM UMARIM BİRİN İŞİNE YARAR

Eklentiler
Resim 03.jpg
Resim 02.jpg
Resim 01.jpg
Kullanıcı avatarı
husam26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüsamettin
Nereden: Eskişehir
Arabanız: OCTAVIA 1.8T 150hp SATILDI

İleti nitroattack » 03 Ekm 2011, 15:16

dostum cok guzel olmus tebrikler vidadan once silikonda cekilebilir
nitroattack
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Göktürk GÖKKAYA
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FABİA 1.4cc 16v comfort (2001) landirenzo lpg

İleti msakdogan » 04 Ekm 2011, 00:46

selam

paylaşım için teşekkürler. benim fabianın sağ kapı haporlöründe cızırtı var değiştirmeyi düşünüyorum. jvc 627 model haporlör tavsiye ettiler, mıknatıs kısmıda cama değmez dediler. 60-70 tl civarı çifti. tavsiye edermisiniz? başka bir öneriniz nasıl olur.

anfili birşey düşünmüyorum.

teşekkürler şimdiden.

Murat
"İnsan..İlk önce kendisine dürüst olmalı."
Kullanıcı avatarı
msakdogan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Murat Akdoğan
Nereden: İzmir
Arabanız: FABİA 2001 1.4 101 ELAGANCE+

Kendin Yap