Tavsiyelerinizi istiyorum. .

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tavsiyelerinizi istiyorum. .

İleti FTS » 07 Mar 2012, 04:29

Öncelikle selamlar herkese. Aracımın kaputu cizik ve bilimum taş çarpmasından dolayı harap olmuş halde ayrıca güneş yanığıda bulunmakta. Babamla boyatmak konusunda bi karar vermiştik fakat bu seferde komple boyatmamız gerekecek içimize sinmesi için. Bu akşam aklıma şu şekilde bi fikir geldi.

olayın kahramanı karbon fiber kaplama. Eğer ön tarafı ve ızgarayı kaplayabilirsem nasıl bir görüntü elde ederim ve sizlerce nasıl olur? devamında aynaları ve sis çerçevelerini siyah rengiyle kaplayabilirim.

Fikriniz olması açısından aracımıda ekliyorum.

Aracım

Bana değerli görüşlerinizi söylerseniz çok sevinirim.

Bunları yaptıktan sonrada far karartma , far yıkama , ısıtmalı aynalar , amerikan park lambası , ve f1 stop lambası düşünüyorum.

16 CBA 96

# Sen bizim suretimize değil, siretimize bak. #
Kullanıcı avatarı
FTS
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Furkan Surer
Nereden: Bursa
Arabanız: 1994 GLX

İleti hitfavorit » 07 Mar 2012, 07:56

allah kaza bela vermesin aracın temiz ve diri duruyor dışına hiç karbon fiber olayına girme derim gözümde canlandırdımda hiç hoş olmaz bence...eğer bu cantlar kışlık lastikler için değilde sürekli kullanıyorsan güzel 4 tane cant al birde öndeki skoda amblemini aynı amblemin yenisini al bu araca yapılabilecek başka bişey yok bence hiç bozma oldukça efendi diri temiz duruyor hiç bozma derim yinede bunlar benim fikrim takdir senin saygılar...
hitfavorit
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet KAYA
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit LX

İleti hetepe » 07 Mar 2012, 10:51

Resimdeki folyonun tırtıklarının içi zamanla kirlenir ve daha kötü görünür, tırtıksız modellerinden alabilirsiniz...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti concon » 30 May 2012, 15:17

güzel bi görüntü olur ama her çevirmede ceza yersin yada ruhsata işleticen
concon
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: sahin temelli
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia

İleti MadloveR » 31 May 2012, 12:15

Bence aracına hiç dokunma gayet hoş duruyor zaten. İllaki yaptıracam diyosan ufak bir rütuş yaptır yeterli olur. Benim aracı görsen daha berbat durumda kaporta olarak ki benimki beyaz olmasına rağmen fark ediliyor. Dediğim hiç dokunma aracına.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti hkntuna » 31 May 2012, 12:56

karbon fiber folyo tavsiye etmem. arkadas 94 model bmw sine yaptı. kenarlarından kabardı kalktı. şekil olarak ilk etapta hoş oluyor ama genelde kalitesiz.

boya yapmayacaksan ruhsatla falan ugraşmamak icin lacivert folyo kullansan nasıl olur ki? arabının renginde.
Kullanıcı avatarı
hkntuna
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: HAKAN TUNA
Nereden: Balıkesir
Arabanız: FABİA 1.4 TDI CHARM

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir