Tavan arka aydınlatma iyileştirme

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tavan arka aydınlatma iyileştirme

İleti hetepe » 18 Eyl 2013, 07:03

cemkeskin yazdı:Engin Bey,
Yapmış olduğunuz arka aydınlatmayı çok beğenmiştim. O kadar beğendim ki malzemelerin aynısından temin edebildim sonunda. :D
Şimdi sıra fırsat bulup projeyi hayata geçirmeye kaldı. Malzemeleri bulmak bu kadar sürdüyse hayata geçirmekte 6 ay falan sürer herhalde. :)
Tavan lambalarının az ışık vermesine belki led aydınlatma çözüm olabilir diye düşünüyorum. Bunu da denemek lazım.
Kabloyu taşımak ile ilgili dikkat etmem gereken püf nokta var mı acaba?
mesajınızı yeni gödüm, kusura bakmayın, lamba yerlerini oyarken maket bıçağınız yeni olsun, kumaşın iplerini çekmesin, arka tarafını görmeye bakın, tümsek gibi yerlere denk gelirse lamba oturmaz, yukarıda kalır, kabloları kenardaki lastik fitil içinden geçirin, daha içeriden gitmesine gerek yok, kablonun ucuna sert tel bağlayın ki ön lambaya itmeniz kolay olsun. Kolay gelsin...

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti superb2009 » 14 Arl 2013, 09:20

O kadar güzel olmuş ki;haspel kader aracınızı bir yerde görmüş olsam "Skoda hakikaten şaka gibi paketler yapıyor bunda da arka aydınlatma var" der inanırdım :) Emeğinize,fikrinize sağlık.
Arka tweeter konusu güncel olarak takip etmeye çabaladığım bir husus ve çok açıklayıcı olmuş teşekkürler :)
Hayatı gereksizlerden ayrıştırdığınızda kalan kısım yaşanabilirlikle ifade edilebilir kanaatindeyim...
Kullanıcı avatarı
superb2009
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri
Arabanız: Superb II 1.4 TSI-Fabia'03 Elegance 68 Hp

Önceki

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir