l.o.c temizlik ürünü denedim

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

l.o.c temizlik ürünü denedim

İleti melihyanik » 23 Eyl 2013, 14:45

kıymetli dostlar

uzunca süredir arabanın boyasına yapışan kirleri nasıl çıkartırım diye kil hariç başka malzemelerle denemelerde bulunuyordum 500 ml fisfis a bir kapak amway loc temizlik maddesi ekledim belki duymuşsunuzdur amway ürünleri kuvvetli organik oluyo şu an iti bari ile bir kez denedim

izlenimim : elimde bulunan kil ile aynı temizledi ingilizce tabiriyle smoot denilen elinizi sürunce böle kayan hal aldı ve gayet parlaklaştı yeni yıkanan arabadan bir kir çıktı yuh dedim

uygulama 500ml fısfısa bir kapak l.o.c koyuyoruz ve temiz ıslak bir bezle fısfısla sil yöntemi uyguluyoruz o kuruyunca rengi matlaştırıyor sonra kuru bezle silince sanki cila vurur gibi parlamaya başlıyor kuru bezde bir kir birikiyor inanamıyorsunuz zaten işe yaradığını oradan anlıyorsunuz

kil kullanmadan temizlik için ideal ve organik

Kullanıcı avatarı
melihyanik
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: melih
Nereden: Ankara
Arabanız: 2000 skoda octavia 1,6 glx comfort

İleti melihyanik » 23 Eyl 2013, 14:48

başka bir izlenimim arabanın üzerine diğer ürünlerle aynı derecede standart toz birikmesi yine oldu
Kullanıcı avatarı
melihyanik
CLASSIC
CLASSIC

İleti mustklc » 23 Eyl 2013, 16:08

kılcal çiziler oluşturmasın?
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti onurson » 24 Eyl 2013, 09:58

bende herşeyi olabildiğince amway kullanırım. Araç için şampuanı var. zift bile çıkarıyor alet. ayrıca reçine vs gibi ağır lekeler için kovaya bir şişe de elma sirkesi dök. üstüne tanımam..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti melihyanik » 25 Eyl 2013, 21:49

Benim zift filan sikintim yok ama su cila atmasi beni deli ediyor param olsun insallah mat siyah kaplama yaptiracam
Kullanıcı avatarı
melihyanik
CLASSIC
CLASSIC

İleti MadloveR » 26 Eyl 2013, 08:56

Benim favoda Local'in Cleaner diye bir ürünü var onu denemiştim. Araca pasta cila atmış gibi oluyor. Kir ve yağın durumuna göre saf veya bir miktar suyla karıştırarak kullandım çok güzel sonuç vermişti. Uzun bir sürede üzerine kir, toz vb. yapışmadı. Yalnız uygularken korkmuştum, sanki boyayı alıyo gibi gelmişti ama zarar vermiyor. Pasta gibi kılcal pürüzleri de alıyor.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir