km de80 kurusa care bulundu sonunda

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

km de80 kurusa care bulundu sonunda

İleti aspendos10 » 16 Arl 2013, 20:51

Bugun tekrar aracin yakitini olctugumde yaptigim tum mudehalelerin bosuna olduğunu anladım.ve bir tavsiye uzerine aracimi baska bi ustaya götürdüm.karburator hava aliyor doyerek ise basladik kolay bi mudahale ile kesin teshis koyuldu karbüratör alt takozdan hava aliyormus.degistirdik tekrar bi subap ve avans ayarı yapildi.aracin sesi solugu kesildi o kadar sesiz cslisiyorki ilk isiklarda durdugumda arac stop etti sandim.simdi gelelim takozdan hava aldiginin teshisi nasil koyuldu.arac calosirken usta bir bidona doldurdugu suyu aracin karburatorunun dibine bir miktar doktu.arac pat diye stop etti.tam yeri neresi nereye doktu diye dusunen arkadaslara cevabim ise soyle olacaktir.alin elinize 1.5 litrelik su sisesini karbüratör alt takozunun etrafina dökün. Arac calisirken tabi.stop ederse o takozu degistirin.herkeze tskler

aspendos10
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: volkan eren
Nereden: Balıkesir
Arabanız: forman

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir