KAMERA EKRANI ACİL YARDIM LÜTFEN

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KAMERA EKRANI ACİL YARDIM LÜTFEN

İleti HSYN » 28 Oca 2015, 14:08

ARKADAŞLAR ELİMDE Bİ ADET KAMERA VARDI VE BEN BUNA EKRAN ALDIM AYNAYA TAKILANLARDAN AMA AYNA EKRANINDAKİ SOKETE BAGLANTI SOKEİ YOK BENDE JAKI KESTİM VE KABLO LARI AYIRDIM AMA BANA ARKA KAMERADAN GELEN UÇLARI HANGİSİNE BAGLAYACAGIM BİLMİYORUM RENKLERİ KIRMIZI + SİYAH - BEYAZ YEŞİL SARI BU UÇLARI NASIL BAGLAYACAGIM YARDIMCI OLABİLECEK VARMI

Eklentiler
B.JPG
EKRAN BUNLAR ARA BAGLANTI KABLOSU OLMADIGI İÇİN SOKETİ KESTİM
B.JPG (24.34 KiB) 756 defa görüntülendi
A.JPG
A.JPG (28.52 KiB) 756 defa görüntülendi
HSYN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüseyin ay
Nereden: Konya
Arabanız: felicia

İleti hetepe » 29 Oca 2015, 09:43

kesmeden önce açsaydınız keşke konusunu, size soket alın derdim...madem kestiniz, kameradan gelen sarı jacklı olan kablo, ayna monitöründeki sar jacklı kabloya bağlanmalı, sonrasında kamera enerjisi de arka stop lambasındaki geri vites lambası + ucuna bağlanacak, ayna monitörü enerjisini de tavan lambası soketindeki daimi (+) ucuna bağlanacak, burada şuna dikkat edin, o sokette bir daimi (+), bir kapıdan gelen (-) ve daimi (-) bulunur, ölçmeden bağlantı yapmayın.Kolay gelsin.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti HSYN » 29 Oca 2015, 14:49

kardeş kesmeden dedin de ayrı soketi satılmıyo bu meredin araçtırmadım kırmızı daimi artı siyahda eksi tmm beyaz kablo arkdaan gelen kamera kablosu sarı ise vidio girişi onlar tamma bi eşil kablo kaldı ve bu aleti atrıyı verince dügmesini açınca çaşıyıo .
HSYN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüseyin ay
Nereden: Konya
Arabanız: felicia

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir