bırakın ses gelsin

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bırakın ses gelsin

İleti serdar89 » 25 Mar 2008, 17:23

[quote="Medcezir"][quote="acer1610"]100 ytl işçilik komple göğüs söküldü .bu arada arkadaşlar bu arabaları herkese elletirmeyin muhakkak skoda ustası olsun.Gerçekten cok zor birişlem enaz 50 tane vida söküldü .sonra göğüsü komple dışarı alıp plastik kısımlarına komple yapışkanlı sünger koyduk ..[/QUOTE]

bugün gittim ankara saşmazda bir elektrikciye aynı iş için benden 200ytl istedi yae insaf dedim içimden fabianın göğsü 100ytl ye indirmişler benim favo ona keza da basit yapılı alllah bizi ustanın kötüsünden korusun.
[/QUOTE]
Amin!! Ouch

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 25 Mar 2008, 18:01

ARKADAŞLAR VALLAHA YETERLİ ALET EDEVATIM OLSA BEN İNDİRİCEM KOPLE ÖN KONSÜLÜ ELİNE İKİ TAKIM ALAN USTAYIM DİYE ACMIŞ BİTER USTA GEÇİNİYO SIRF BU OLAY İÇİN DEMİYORUM DAHA NELER VAR ARKADAŞ LADASINA MOTOR YAPTIRDI BİZE Bİ REKTEVİYECİ FATURASI CIKARMIŞ USTA 800YTL BİDE ANLATIYODA ANLATIYO DAHA BUNUN İÇİNDE PARCA VE KENDİ PARASI YOK ONLARLA BİRLİKTE 2 OLACAKTI HERHALDE ÖĞRETMEN ARKADASIM UYANIK DAVRANDI HEMEN BEN PARA CEKİP GELEYİM DEDİ  VE DOGRU REKTEFİYECİYE GİTTİK BİZİM ARABANINN PARCALARI Bİ GÖRELİM DEDİK REKDECİYE GÖSTERDİ ABİ Bİ ÜST KAPAGI TASLADIK DEMEZMİ ODA 80 YTL ADAMIDA YANIMIZA ALIP USTANIN ORAYA TEKRAR GİTTİK USTA YANIMIZDA REKTECİYİ GÖRÜNCE DOMATESE DÖNDÜ DEMEZMİ BENDE TAM SİZİ ARIYODUM 80Nİ 800 GÖRMÜSÜM DİYE... HADİ 80 Nİ 800 GÖRDÜN TAMAM AMA BİZE SANKİ MOTORUN TÜM PARCALARI KRAK DAHİL İŞLEM GÖRDÜ ŞÖYLE BÖYLE DİYODUN? REKTEFİYECİ AMCA COK KIZDI DURUMA VE GİDİNCE YANINDAKİ ELEMANLARDAN BİRİNE COK KÖTÜ FIRCA CEKTİ ( MUHTEMELEN BİZİM USTANIN SUÇ ORTAGI )  BİZDE KAPAGI ALDIK DÖNDÜK ARABAYIDA ORADAN CEKTİRDİK SÖKME PARASI VERDİK USTAYADA BASKA YERDE YAPTILAR VE SORUN ÇÖZÜLDÜ. VE BU USTAYIDA ARKADASIMA BASKA BİR ÖĞRETMEN ARKADASI TAVSİYE ETMİŞ OLANLARI DUYUNCA ODA ÜZÜLMÜŞ VE ARABASINI BİRDAHA GÖTÜRMEYECEGİNİ SÖYLEMİŞ...  İNSAN ÜZÜLÜYO ARKADAŞLAR DÜŞÜNSENİZE BİZE NASIL Bİ KAZIK ATMA PEŞİNDEYDİLER? ARTIK SEVDİĞİM HERKEZE ŞÖYLE DUA EDİYORUM ALLAH KARSINA DAİMA İYİ İNSANLARI CIKARSIN...

VE SİZLERE SON SÖZÜM ALLAH DAİMA KARSINIZA İYİ İNSANLARI CIKARSIN    ( AMİN )

SAYGI VE SELAMLARIMLA.........
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 10 Haz 2008, 17:06

güncel..
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu