LED park ampulu

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LED park ampulu

İleti rather86 » 02 Nis 2008, 17:10

[quote="irfant"][quote="ozzgurr"]araç skoda yeni fabia  1.4 16v klasik .... olurmuki [/QUOTE]

Farı dağıtıp mercek mote edersen olur.

Mesela...

[/QUOTE] bu merceğin aynısından bi çift bende var arkadaş opel astraya spor far almıştı kaza yaptı farlar kırıldı ama mercekler sağlam bu yenisini aldı bana bunu verdi ama bunlar favoyada takıla bilirmi genelde baktım tam merceğin önü şeffaf camdı

rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 02 Nis 2008, 17:11

Fabialardaki orijinal mercekler halojen için, Xenon merceği değil, ama olur mu olur...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti fmaka » 18 Nis 2008, 08:08

[quote="serdar89"][quote="ozzgurr"]yaw arkadaslar bu normal farları mercekliye ceviremiyozmu ceviriliyosa neye malolurki acep???[/QUOTE]

ARac nedir ona göre bilgi veriyim Eğer Octavia A5 kasa ise 550 TL Atik Skoda da..
[/QUOTE]

arkadaşım:farı kmple mi değiştiriyorlar yoksa sadece mercek mi ekliyorlar? ileride xenon taktırmayı düşünüyorum, eğer olursa önce bu mercekleri taktırayım daha sonra xenonu.

bilgi için teşekkrler
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti Silverled1 » 28 Kas 2016, 20:07

Dikey şerit led İle farlarınızı çok ucuz maliyetler ile gündüz farına çevirebilirsiniz.

dikey ledi firmamızda bulabilirsiniz.
Silverled1
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: alaaddin akkaya
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: ford

Önceki

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir