Celik Jant ların arasındaki siyah lar

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Celik Jant ların arasındaki siyah lar

İleti mustisahin » 17 Haz 2008, 18:22

Arkadaslar,

Aracım Ambiente, original celik Jantlar var üzerinde, fakat diskten dolayı siyahlasma var,

Daha önce gazyagı ile sildim ama cok az etkili oldu,

Bu konuda yardım rica,

mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RAZOR10 » 17 Haz 2008, 18:38

piyasada özlellikle büyük marketlerde jantlar için özel spreyler war ben eski aracımda kullanmıştım sonucunu almıştımi ithal bi marka aldım die hatırlıyorum
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti AhmetH » 17 Haz 2008, 19:14

taksicilerin tuz ruhu  kullandığını  duymuştum..

hayatta  sürmemde   belki   acımayan denerim diyen varsa  aklında bulunsun..   süper  yaptığı  söyleniyor..
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti slayer » 17 Haz 2008, 20:23

turtle wax veya sonax jant temizleyicileri var hem temizliyo hem parlatıyo hemde baya bi parlatıyo tavsiye ederim biraz pahalıdırlar ama değer fazlasıyla ...
slayer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Slicer » 17 Haz 2008, 22:47

[quote="AhmetH"]

taksicilerin tuz ruhu  kullandığını  duymuştum..

hayatta  sürmemde   belki   acımayan denerim diyen varsa  aklında bulunsun..   süper  yaptığı  söyleniyor..[/QUOTE]

Sakın ha denemeye kalkmayın güzelim jantları mundar edersiniz. Jantı matlaştırıp yer yer karartıyor. Tuz ruhu veya benzeri güçlü solventler kullanmayın. Benzincilerde belki 100 çeşit jant temizleyicisi var. Marka veremiyorum ama en fazla 3 veya 5 denemede en uygun olanı tespit edebilirsiniz.

Slicer
Yeni Üye
Yeni Üye

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir