Felicia Ses Sistemi

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia Ses Sistemi

İleti sampionibo » 09 Eyl 2010, 09:36

felicia_3437 yazdı:
sampionibo yazdı:Güzel olmuş bende hep merak edrim böyle ses sitemini bir an heces ederim ya sonra kafam zaten fazla sessi kaldırmıyor diye vazgeçerim :)
ben bılemen askerdemı dehılmı yaw nerden bılıyım yer cok tanıdık geliyor gözüm aca ba burdan mı dıye sormak ıstedım sadece ve dede istersen bır gün o kıyıtmelini benım felişin icene koy teyıbı ac butun merak duygunu alırsın tesısatan yana kafana takma :D:D dede nasılsın yaw

Eywallah selim görürüz senin feliyide ama ben yaşlı adamım kafam fazla sesi kaldırmaz:D

2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti felicia_3437 » 09 Eyl 2010, 21:48

sampionibo yazdı:
felicia_3437 yazdı:
sampionibo yazdı:Güzel olmuş bende hep merak edrim böyle ses sitemini bir an heces ederim ya sonra kafam zaten fazla sessi kaldırmıyor diye vazgeçerim :)
ben bılemen askerdemı dehılmı yaw nerden bılıyım yer cok tanıdık geliyor gözüm aca ba burdan mı dıye sormak ıstedım sadece ve dede istersen bır gün o kıyıtmelini benım felişin icene koy teyıbı ac butun merak duygunu alırsın tesısatan yana kafana takma :D:D dede nasılsın yaw

Eywallah selim görürüz senin feliyide ama ben yaşlı adamım kafam fazla sesi kaldırmaz:D
olsun dede ben sana museyen senar falan acarım senın şarkılarından kısık tonda mavı loş ışıhın altında hoş olaur sıkma canını sen
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti csco » 14 Eyl 2010, 19:29

çok güzel güle güle kullan

Kullanıcı avatarı
csco