FİYAT UYGUNMU ACABA?

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FİYAT UYGUNMU ACABA?

İleti fıratt » 02 Nis 2009, 16:26

AMERİKAN ÇİZİLMEZ DİYE TABİR EDİLEN CAM FİLMİ YAPTIRACAM EN AÇIK TON OLANINDAN 4 KAPI CAMI ARKA CAM HEPSİNE 150TL DEDİLER FİYAT İYİMİ SİZCE,MANİSADAN ADANAYA ARACI GOTURECEM YOKSA YOL USTUNDE UŞAK AFYON KONYA GEÇİCEM BURALARDA DAHA UCUZA YAPAN VARMIDIRBig%20smile

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti hetepe » 02 Nis 2009, 16:30

Konya büyük şehir olduğundan daha fazla filmci vardır ve dolayısıyla daha ucuz yaptırma olasılığınız var.150 biraz fazla gibi...cizilmez diyorlar ama pek inanmayın bence...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti fıratt » 02 Nis 2009, 16:32

KONYALILARDAN BİRİ GORUR İNŞALLAHTA YOL GOSTERİR GEL KARDEŞİM ŞURDA VAR BURDA UCUZA YAPTIRIRIZ DERLOL
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti RoadFighter » 03 Nis 2009, 00:23

Ankara'da "Çizilmez Amerikan Cam Filmi" tabir edilen cam filmini 80 liraya yaptırıyoruz. (çizilmeme,açılmama garantili)

Cam film çektirdiğimiz yer Borusan BMW gibi yerlere aynı filmi 250 liraya uyguluyor. Borusan da müşterilerine 750 lira gibi bir hesap çıkartıyormuş. :)

Meşhur bir ekip daha varmış. Onlar da bir Honda plaza adına çalışıyorlarmış. (Bu Honda plaza da muhtemelen müşterilerine bir kıyak yapıyordur! )

Ziebart,Autowax,Sonax tarzı pahalı çalışan yerlerin cam filmleri ile ucuz ama kaliteli parça ve iyi işçilikle çalışan yerlerin cam filmleri aynıdır diye düşünüyorum. (Ziebart'da da bir jip kullanıcısının defalarca açılan cam filminden ötürü bağırıp çağırmasına şahit olmuştum:))

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 03 Nis 2009, 11:09

[quote="RoadFighter"]Ankara'da "Çizilmez Amerikan Cam Filmi" tabir edilen cam filmini 80 liraya yaptırıyoruz. (çizilmeme,açılmama garantili)

Cam film çektirdiğimiz yer Borusan BMW gibi yerlere aynı filmi 250 liraya uyguluyor. Borusan da müşterilerine 750 lira gibi bir hesap çıkartıyormuş. :)

Meşhur bir ekip daha varmış. Onlar da bir Honda plaza adına çalışıyorlarmış. (Bu Honda plaza da muhtemelen müşterilerine bir kıyak yapıyordur! )

Ziebart,Autowax,Sonax tarzı pahalı çalışan yerlerin cam filmleri ile ucuz ama kaliteli parça ve iyi işçilikle çalışan yerlerin cam filmleri aynıdır diye düşünüyorum. (Ziebart'da da bir jip kullanıcısının defalarca açılan cam filminden ötürü bağırıp çağırmasına şahit olmuştum:))

[/QUOTE]
80 TL uygun bir rakam, yeri neresi acaba? Hemen gidelim...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti guvenxoca » 03 Nis 2009, 16:15

şaşmaz can can da arabanın camının büyüklüğüne göre 80-100 ytl civarında...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erişskoda » 03 Nis 2009, 17:01

konyaya gel sen ayarlarız
erişskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 03 Nis 2009, 17:25

Temmuzda Konya'dan geçeceğim, gelirim yanına çoluk-çocuk !
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti RoadFighter » 03 Nis 2009, 17:52

[quote="hetepe"]
80 TL uygun bir rakam, yeri neresi acaba? Hemen gidelim...[/QUOTE]

Yenimahalle belediyesi binasının karşısında bulunan küçük ve mütevazi bir yer.

Gitmek isterseniz özelden dükkan adını ve tam adresini göndereyim. (hatta gideceğiniz zaman beraber de gidebiliriz evvelden haberleşerek)
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 03 Nis 2009, 17:55

[quote="guvenxoca"]şaşmaz can can da arabanın camının büyüklüğüne göre 80-100 ytl civarında...[/QUOTE]

hoparlörleri ordan almıştım Big%20smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kadir_ » 04 Nis 2009, 00:19

Amerikan cam filmi değildir o o cam filmleri 500 tl civarında onu verene kadar ışınla karartırım daha iyi ben yaptıralı 1 sene oldu en açık ton 4 cam+arka camı yaptırdım 80 tl verdim ne çizilme var ne açılma sadece ufaklık cam açıkken bi köşesini yırtmış o kadar polis ceza yazarım derse 120 tl ceza yazıcak orda sökersin olur biter 500 tl vermeye gerek yok bu arada ışınla karartmaya ne ceza yazabilirler ne cevirebilirlen seni ama masraflı olur
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti RoadFighter » 04 Nis 2009, 13:53

En koyu tonda cam filmi ile de gezdim önceki araçta. (tamamen gereksiz koyu olması ve polis çevirse ve cam filmini "caaart diye yırtsa,çizse" haklıdır)

Ne koyu tonda film ile ne de orta tonda film ile polis tarafından çevrilmedim. Zaten içerdekiler gözükse seslenmiyor polisler diye biliyorum. (en azından Ankara'da seslenmiyorlar ;bu zamana kadar 10'dan fazla arabaya cam filmi yaptırdık ve hiçbiri polis çevirmesine maruz kalmadı cam filmi yüzünden)

Octavia'daki filmler en açık tonda ve Karayolları'nın muayenesinden de bu filmlerle geçtim. :)

Gerçi ben 3,3.5 sene önce dandik bir cam filmi alıp "idareten yaptırayım" mantığında olunca cam filmlerinin siyahlığı zamanla kayboldu :D

Film uygulandığında :

Şimdilerde :) :

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir