Mod lu Octi bakmadan geçmeyin :)

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Mod lu Octi bakmadan geçmeyin :)

İleti Toygun_ank » 11 Haz 2009, 01:08

Hiç olmamış ;)

Toygun_ank
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti y.emre » 11 Haz 2009, 01:15

çok fazla kötü değil bence ama aynası kırıkken foto çekilmesinde mantığı çözemedim
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti tivoli » 11 Haz 2009, 02:43

modlu ayna olmuş LOL bi kayserilinin böyle bişi yaptığına inanamıyorum. Arabanın önündede fotoğraf çektirmeyen mahalleli kalmamış hani.. bari aynanın önünde durup poz verselerdi de karizmayı iyice çizdirmeselerdi.. şimdi bunlar tek tek resimleri alıp facebook profillerine filanda koyarlar LOLLOLLOL
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti by wodoo » 11 Haz 2009, 03:55

Bi octavia nın içine ne kadar edilebilirse ''fazlasıyla'' hakkını kullanmış bu arkadaş..

Emek var, saygı duymak lazım, ama böyle şahin modifiyesi yapılmış, edilebildiği kadar içine edilmiş, bu kadar ucuz ve basit çalışılmış bi aracın üzerindeki emeğede pek saygı duyasım gelmiyor açıkcası LOL Adı ne ? Modifiye işte.. tamam, bunların düşüncesi budur..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti ihsan » 11 Haz 2009, 05:21

[quote="Balki, Burak"]sade modifiyemi olur len :D Modifiye dediğin cıldın olur adı ustunde mod. yapıosun.bu arkadas işin ucuzuna kacmıs.O tamponları hıc takmasa o jantlarla aracı bıraz alcaltsa daha guzel bır gorunum elde ederdı [/QUOTE]

artı olarak sadece octının resmı olsaydı bence o kadar cok tepkı cekmezdı :))))))
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti MEGAN » 11 Haz 2009, 10:42

[quote="hakanerdogan"] [quote="MEGAN"]

KISKANMA KOKUSU SEZDİM Bİ YERDEN...

[/QUOTE]

dostum kıskanılacak bir tarafı yok bilip bilmeden gereksiz yorumlarda bulunma. bilmiyorum sanayi-fiberci gezdin mi hiç bu gördüğün uygulamaları oldukça ucuza yaparlar ve genelde bunlara itibar eden otomobil kesimi bellidir. octavia gibi arabaya şahin muamelesi etmeye gerek yok

biz yinede saygı duyarız herkesin zevkine, kırık aynayla kasılarak poz veriyor olsalar dahi, lakin böyle yok kıs kıs yok kıskanma falan filan edersen bende okuyup geçmem.
[/QUOTE]
Bence siz mod. dan anlamıyosunuz bu bence kendi şahsi düşüncem neden diye sorarsanız modifiye insanın kendini özünü aracına hitap etmesi aracı kendi ZEVKİNE göre döşemesi yani siz beyenin diye yapmıyor kendi zevki göz zevkine uyum sağladığı için yapıyor yani benim sağı solu gezmeme gerek yok ama siz gezin görün öğrenin.
-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti hetepe » 11 Haz 2009, 10:42

''Kıskanma'' dendiği için, beğenmeme gerekçelerimi ortaya koymam gerekli gibi...
Araba çok yüksek, jant %99 ''çin işi'', ya da kormetalin ''en ucuz 17'' lik'' lerine benziyor.Arabayı yüksek gösterdiği için ''at arabası'' tipine girmiş.

Tamponlar, ucuz işçilikli, paket tasarım ''anadol fibercisi'' nden çıkmış, belli...Bu tamponlar 98 de yapıldığında ultra şekil veriyordu, ama artık göz alıştı.O zamanlar bu tamponlar yarım şahin parasına yapılıyordu.Yani ozamandı...

Modifiye sadece Stopları boyamayla, 2 tampon, 4 jantla  olmaz.Görsel modifiyede amaç arabayı, içinde gizli birşeyler varmış gibi göstermek, arabanın diğerlerinden daha farklı birşeyler içerdiği hissi oluşturmaktır.O kadar para verip tamponları rezil edeceğine kırık aynasını yaptırmalıydı.

Sonuçta bırakın kıskanmayı, bu aracı almak durumunda kaldığımda ,Ankara gibi bir yerde yola çıkmaya, (tunalı, arjantin, 7. cadde, çayyolu, koru falan k*ç*yla gülerler adama...) millete göstermeye utanacağım türden birşey bu.Hemen olabildiğince orijinaline döndürmek için sanayiye koşarım.

Sonuçta zevk, o fotoyu çektirenin .mal da onun...Biz kendi düşüncemizi paylaştık sadece.

Aynı şeyleri aşağıdaki arkadaşa da söylemiştm, ama beterin beteri de varmış.

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Önceki

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir