Kayseri camlara film TAVSİYE..

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kayseri camlara film TAVSİYE..

İleti mustisahin » 03 Tem 2009, 18:23

[quote="CHEVALIER"]Teşekkürler by_scout;
Hemen sedatı buluyorum...Bu arada benim araba siyah en hafif ton siyah film çektirim diyom ne dersiniz ?
[/QUOTE]

aracınızın icinin renkleri önemli(döseme rengi vs), mesela benim aracın ici siyah agırlıklı oldugu icin, filmcilerin cogu acık siyah daha iyi olur demisti, normal siyah cok karanlık olur demisti,

ki öylede oldu acık siyah yapmama ragmen bekledigimden daha siyah durdu dısarıdan,

yaptırda, fotoları bekliyoruz,

mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti CHEVALIER » 03 Tem 2009, 22:16

Luumar iyide kayseride luumar bulabilir miyiz ?
CHEVALIER
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 04 Tem 2009, 00:04

Filmin solmaması önemli tabi. Ben 4 yıl önce dandik bir film çektirmiştim(zarara kendi eli ile gidene acınmaz), şimdi filmlerde çok hafifimsi bir hava kaldı, o hava kapalı iken belli oluyor.

Ankara'da bir yerde çizilmez tabir edilen Amerikan cam filmini 90 liraya film çektirtiyoruz.

Ama piyasada gördüğüm kadarı ile ustayım diyen 150 liradan aşağı cam filmi çekmiyor.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti delidolu » 04 Tem 2009, 01:49

[quote="mustisahin"]

birde aracınızın rengine hangi renk, hangi tonun yakıstığını eski örneklerden bakıp ona göre cektirin, acık siyah yapmama ragmen benim araca yakısmadığı düsündügüm icin iki gün sonra söktüm ben, asagıda resimlerini görebilirsin,

[/QUOTE]

Arabanız çok güzel maşallah. Konu ile alakası yok ancak bu resmi görünce içimden geçirdim. Bu fabişlerin hb olanları her yönüyle sedan olanarından daha güzel, daha al benili duruyor. Dış görsellik açısından kusur göremiyorum 1 türlü. Yeni kasa fabişler iğrenç ötesi olmuş, o ayrı!

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti önder38 » 27 Arl 2009, 05:19

ben sanayi girişinde süha petrolün orada biyer hatırlıyorum ama uzun zamandır hiç gitmedim yolun düşerse bak istersen.
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia TDI

İleti tolga_kaan_ » 27 Arl 2009, 13:34

Ben de  almadan önce  HB olanların daha güzel olduğunu düşünüyordum ama  sedan artık gözüme daha hoş görünüyor. Ve sayıca daha az var  bi nevi ayrıcalık gibi geliyor bana Smile

Film olayında  ön ve arka cama görüşü kısıtlıyor diye karşıydım ama yaptırdıktan sonra keşke daha önce yaptırsaydım dedim. Kesinlikle daha hoş görünüyor göze.

tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir