yeni feliciam modifiye

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yeni feliciam modifiye

İleti ahmetva » 18 Tem 2007, 22:02

güle güle kullan serkan kardeş... sana demedi sanırım photoshop diye...

ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti @y_rs » 18 Tem 2007, 22:36

Sevgili dostum aracın görüntülerini ayrıntılı olarak inceledik. Fakat PhotoShopla veya benzer bir resim editörü ile resim üzerinde oynamalar tesbit edilmiştir.

Örnek vermek gerekirse :

1-Arabamızın bize göre sağ alt sis farı bölümünde yakınlaştırıp bakarsanız bariz oynama belirtilerini görebilirsiniz.

2-Alt hava girişindeki cıtanın bariz olarak Siyah renkle bu mevcut citanın silindigi belli olmaktadır

3-Yine bize göre arabamızın sol ön farı ile üst hava girişi arasındaki kırmızı bölüm bariz bir şekilde oynandıgı tesbit edilmiştir. Çünkü sağ tarafta acıyla gelirken sol tarafta 90 derece dik inmektedir.

Sevgili dostum suan ilk etapta gözümüze carpan bunlar. Keşke biraz daha uğraşsaydında daha güzel yapsaydın.

Sözüm sizlere sevgili dostlarım... Günün anlam ve önemini belirten bir vecize ile konuşmamı sonlandırayım.

Aklıma birşey gelmedi...
@y_rs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 19 Tem 2007, 11:46

BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN Wink

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti serkan82 » 19 Tem 2007, 15:31

ya demek öyle sence onlar boya izi olamazmı sen inanmak isdediğin şeye inan zaten yapamayanlar yapanlara mutlaka laf atacaktır sen msn adresini ver bana ben sana arabanın yapım aşamalarını tek tek yollayım artı olarak o açı dediğin olay ustanın hatası düzgün yapamadı el işciliği malum bilgisayardaki kim net olmuyorAngry al sana boyanın astarlı hali tabi ben bunuda bilgisayarda hazırlamışımdır ben neymişim de haber yokmuş be
serkan82
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir