cast folyo kaplama konusunda yardım lütfen!!!

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

cast folyo kaplama konusunda yardım lütfen!!!

İleti Teknolog_35 » 16 Arl 2010, 05:56

arkadaşlar merhaba ben daha önceden de bu konu hakkında bir mesaj yazmıştım boyama yapmayı düşünüyordum ama cast folyo kaplama diye bir uygulama duydum aracın iç kısmındaki plastik aksamı (ön konsol v.s.)ve kapı döşemelerini bununla krem rengi olarak kaplamak münkünmüdür tabi her yeri değil kapı kolcakları siyah düşünüyorum açıkçası siyah ve kremin ahengini yakalamak istiyorum mümkün mü acaba ve mümkünse bana maliyeti ne olur işçiliğini ben yapmayı düşünüyorum oldukça zahmetli olduğunu duydum ama denemeye değer diye düşünüyorum ısıya dayanır mı bozulma kabarma yapar mı sonradan ? nasıl uygulanır uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken detayları nelerdir? yada boya daha mı sağlıklıdır? yardımlarınız için şimdiden çok çok teşekkür ediyorum orjinal gri renkten daha güzel duracağını düşünüyorum araç kırmızı felicia lx bilgilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum:)

Teknolog_35
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir

İleti Teknolog_35 » 16 Arl 2010, 06:31

ben mesajı bir defa göndermiştim sanırım yanlış birşey yaptım mesaj iki defa çıkmış kusura bakmayın cevaplarınızı bekliyorum saygılar...:)
Teknolog_35
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir