El Yapımı AngeL Ve Izgara Kaplama

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

El Yapımı AngeL Ve Izgara Kaplama

İleti BARKIN » 28 Haz 2007, 20:25

Merhaba Arkadaslar.Kendı El Yapımım Angellerım Ve Izgara Kaplamam Nasıl Olmus ? :Smile

Shot with SAMSUNG at 2007-06-26

BARKIN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 28 Haz 2007, 21:08

gayet güzel olmuş ya bunu herkes yapabilirmi o hava girişi kolaymı oldu
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti pisico61 » 28 Haz 2007, 23:31

emeğine sağlık güsel olmuşş...
pisico61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti engin_pasha » 29 Haz 2007, 12:50

Gerçekten güzel yapımı hakkında biraz daha bilgi verirsen memnun olacağım
Eline Sağlık
engin_pasha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 37skoda37 » 29 Haz 2007, 13:10

Gayet hoş olmuş fakat fotoğrafın tamamı gözükmüyor.Bende aracıma sizinki gibi ızgara yapmak istiyorum.Daha detaylı anlatırsanız bilginiden daha fazla faydalanmış olurum

37skoda37
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 29 Haz 2007, 13:52

kardeş eline sağlık çok güzel olmuş,fabia  içinde komple angle far olsa daha iyi olurdu bence,bu arada evet bende ızgara yapımını merak ettim,benim octi yede güzel olabilir
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti engint » 29 Haz 2007, 14:43

Guzel olmus... Ellerine saglik... Ancak ben bir konuda tereddute dustum... On sinyaller nerede... Ayni zamanda sinyal vazifesi de goruyor mu??? Cehaletimi mazur gorun...
Sevgiler
engint
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BARKIN » 30 Haz 2007, 03:24

Arkadaslar Angel Takmak İçin Farları Söküyoruz.Sonra Tornavida Yardımıyla Silikonla Yapısık Olan Farı Birbirinden Özen Göstererek Ayırıyoruz Benımkınde 4 Adet Klips de Vardı Bazı Fabialarda Daha Değişik Oluyormus.Farları Sökunce Ben Farın Dış Cercevesını Ve Sinyalı Siyaha Boyadım Ve Angellerı Yerlestırdım Çift Taraflı Bant Ve Japon Yapıstırıcı iLe Angellerı Sabitledim.Sonra FarLarı Tekrar Silikonla Yapıstırıp Kapatıp Kurumasını Bekledım Bu İşlemleri Yaklasık 1.5 Saatte Yaptım.

Tel Izgara Kaplamasına Gelınce Oldukca Basit Bir Yontem Eli Yatkın Olan Herkes Yapabılır Diye Düşünüyorum. Önce Izgaralarımızı Kesiyoruz Kesmeye Gerek Yok Cıkıyolar Zaten :) TeLimizin Ölçüsünü Alıp Telimizide Kesiyoruz Ve Silikonla Radyator Boslugundan Elımızle (Eldiven Kullanalım)Silikonu Güzelce Sürüp Yapıstırıyoruz.Bu İşlemden Sonra Ben Radyatörün Önunu Top Sekılde Yaptıgım Gazetelerle Doldurdum Ki Baskı Uygulasın Silikon Güzelce Tutsun.

Oldukca Basit Ve Zevkli Oluyor Arkadaslar.Tavsiye Ederim.Umarım Anlatımım Yardımcı Olmustur. Zamanım Pek Olmadıgından Siteye Pek Giremıyorum Arkadaslar Kusura Bakmayın. Msn; Barkin_@Msn.Com
BARKIN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BARKIN » 30 Haz 2007, 03:25

[quote="BARKIN"]Arkadaslar Angel Takmak İçin Farları Söküyoruz.Sonra Tornavida Yardımıyla Silikonla Yapısık Olan Farı Birbirinden Özen Göstererek Ayırıyoruz Benımkınde 4 Adet Klips de Vardı Bazı Fabialarda Daha Değişik Oluyormus.Farları Sökunce Ben Farın Dış Cercevesını Ve Sinyalı Siyaha Boyadım Ve Angellerı Yerlestırdım Çift Taraflı Bant Ve Japon Yapıstırıcı iLe Angellerı Sabitledim.Sonra FarLarı Tekrar Silikonla Yapıstırıp Kapatıp Kurumasını Bekledım Bu İşlemleri Yaklasık 1.5 Saatte Yaptım.

Tel Izgara Kaplamasına Gelınce Oldukca Basit Bir Yontem Eli Yatkın Olan Herkes Yapabılır Diye Düşünüyorum. Önce Izgaralarımızı Kesiyoruz Kesmeye Gerek Yok Cıkıyolar Zaten :) TeLimizin Ölçüsünü Alıp Telimizide Kesiyoruz Ve Silikonla Radyator Boslugundan Elımızle (Eldiven Kullanalım)Silikonu Güzelce Sürüp Yapıstırıyoruz.Bu İşlemden Sonra Ben Radyatörün Önunu Top Sekılde Yaptıgım Gazetelerle Doldurdum Ki Baskı Uygulasın Silikon Güzelce Tutsun.

Oldukca Basit Ve Zevkli Oluyor Arkadaslar.Tavsiye Ederim.Umarım Anlatımım Yardımcı Olmustur. Zamanım Pek Olmadıgından Siteye Pek Giremıyorum Arkadaslar Kusura Bakmayın. Msn; Barkin_@Msn.Com
[/QUOTE]

Herkese Mesajlar İçin  Tesekkur Ederım Arkadaslar  SağoLun..
BARKIN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BARKIN » 30 Haz 2007, 03:40

[quote="engint"]Guzel olmus... Ellerine saglik... Ancak ben bir konuda tereddute dustum... On sinyaller nerede... Ayni zamanda sinyal vazifesi de goruyor mu??? Cehaletimi mazur gorun...
Sevgiler[/QUOTE]

Sinyaller Yerınde Duruyor.Angellar Sinyalın Onunde.Sinyaller Gene Normal Şekilde Çalısıyor.
BARKIN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 19 Tem 2007, 14:56

gayet güsel olmuş emegine saglıkClapClap
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P