OCTAVİA

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OCTAVİA

İleti escape » 09 Nis 2011, 22:14

tamam ozaman warsa iyisi koy da bakayım şu mübarek arabana.......... okadar söz yazcağına arabanın fotolarını koy. çoluk çocuk diyosun ama senın yaşın kaç bılmıyorum ama benden büyüksündür ben 20 yaşındayım ancak senin yaşın olgun olabilirde düşüncelerin ve yazdıkların hiç bunu göstermiyor. honda demişsin geçemez diye rahat ol 2004 hondayla kapıştık rolling yaptık ve geçtim istersen bir gün gel sakaryaya senlede deneriz. benim kimseyle sidik yarıştırdığım yok ben aracımın fotolarını koydum ve beyenen beyenir ki şuana kadar sen hariç herkez beyendi demek ki sende bir sorun var

escape
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: barış odabaş
Nereden: Sakarya
Arabanız: skoda octavia

İleti delidolu » 09 Nis 2011, 22:22

ben yarışmam, yarışırsam beni geçersin.
ama hondayı asla geçemezsin, bu ancak o arabayı kullananın beceriksizliği ya da seni kayle almamasındandır, ona kalırsa ben de bmw 520'yi geçtim, mercedes e200'ü de gerçekten de geçtim, etrafta böyle diye de anlattığım oldu, ama bu böyle oldu diye gerçekten böyle olamayacağını herkes gibi ben de biliyorum...
neyse madem yaşın küçükmüş, tamam o zaman gıcık olmamın nedenini söyleyeyim...
resimlerini koyup "arkadaşlar böyle bir modifiye yapmaya çalıştık, +/- fikirlerinizi yazar mısınız?" demiş olsaydın iş başkaydı; ancak "TR de TEK" dediğin anda zaten her tür (-) yoruma kendini kapattığın anlaşılır ki bu noktada ben devreye girerim, öyle ki y.dışı bir sitede bu şekle getirilmiş octiyi biliyorum, ona da çok benzemiş, hatta fena da olmamış, ama ben deliyim, muhalifim kimse de kusura bakmasın, arabamı merak etmene gerek yok, imzamda var, nette de öyle diycem ama bulmazsın ben daha hiç görmedim, sanırım benim ki de TR de TEK ;)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti escape » 09 Nis 2011, 22:30

neyse uzun lafın kısası herkezin düşüncesi kendine o yüzden burda senin araban benim arabam kawgası edicek deyilim benim sadece kızdığım nokta ilk önce düzgün bişeler yazıp sonra eleştirebilirsin ben arabam kusursuz demiyorum ancak.... sen daha lafa başlarken aracımı küçük görüyosun yok sağdan gidersin herkez geçer falan walla ben çok 1.6 arabayla kapıştım gayette aracımın iyi gittiğini sölüyolar ve öle de zaten ben arabamdan memnunum hız olarakta görünüş olarakta
escape
CLASSIC
CLASSIC

İleti erharp » 09 Nis 2011, 22:30

şimdi genç arkadaşımız aracına sadece makyaj yapmış. bana kalırsa çok ta güzel olmuş... led ler, far gayet hoş olmuş. amacı yarışmak olsa sanırım önce motora yapardı bişeyler. yolda da bastıktan sonra düz yolda doğan şahin bile 170-180 görür zaten... delidolu kardeşin dediği de doğru bi yerde... octi öle çok seri bi zaten değil... ivmelenmesi hızını aldıktan sonra oluyo ben 220 gördüm en fazla :)
Kullanıcı avatarı
erharp
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erol
Nereden: Zonguldak
Arabanız: 2008 octavia elegance 1.6 mpi SATILDI

İleti escape » 09 Nis 2011, 22:34

eyw. sağolasın amacım yarışmakta deyil dış görünüşü ve hızı seviyorum sadece motorda sadece filtre kiti var performence egsoz ve düz boru vardır yürüyen aksamında ben en son 230 gördüm ankara otobanında 18 jantlar yoktu üstünde orj. jantları varken ewet kısa mesafede iyi olmaya bilir ama uzun mesefa de iyi bir araç
escape
CLASSIC
CLASSIC

İleti felicia_3437 » 09 Nis 2011, 22:40

tebrıkler guzel calışma olmuş elınızı sağlık ama gercekten aynadan gören yol verdiğ anda tokat vurman lazım vurmasan bu harcanan paralara gunah be kardeşim bok atığımda yok :D ama bıraz kuvet bereketır ama konturolu şart tabı bunun
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

Önceki

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir