Cam Filmi Çektirmek İstiyorum (Bursa'da)

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Cam Filmi Çektirmek İstiyorum (Bursa'da)

İleti fabia16 » 04 May 2011, 01:10

Arkadaşlar merhaba,

Aracıma cam filmi çektirmek istiyorum,camlar sökülmeden direk uygulayarak, iyisi nedir hiç bilmiyorum. Hangi numarayı tercih etmeliyim? (Polisler sıkıntı çıkarmasın, ama olabildiğince koyu olsun) en iyi marka hangisidir?

Fiyatlar ne civarda? Yani ön camın üstüne güneşlik te yapıcak.. Tam ne kadar tutar cam filmi.. Çizilmez amerikan ne kadar tutar? normal film ne kadar tutar? bilgi verirseniz sevinirm..

Ayrıca, Bursa'da bu konuda iyi olabileceğini düşündüğünüz yer varsa önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
fabia16
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: CÜNEYT MUTLU
Nereden: Bursa
Arabanız: SKODA FABIA II 1.4 AMBIANTE PLUS

İleti erharp » 04 May 2011, 12:20

ben ziebart ta aralık ayında öncam hariç 5 cama çizilmez, ömürboyu garantili amerikan cam filmi çektirdim. orta renk sanırım 2 oluyo. bu çok ideal hiçbir polis birşey diyemez. bundan daha koyusu çok siyah oluyor haberin olsun. fiyat olarak ta 400 tl verdim. ziebart ta fiyatlar böyleydi birde kampanyalı idi o dönem. şimdi nedir bilemem. camı sökmeden direkt uyguluyorlar.
Kullanıcı avatarı
erharp
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erol
Nereden: Zonguldak
Arabanız: 2008 octavia elegance 1.6 mpi SATILDI

İleti alirıza » 04 May 2011, 13:38

fabia16 yazdı:Arkadaşlar merhaba,

Aracıma cam filmi çektirmek istiyorum,camlar sökülmeden direk uygulayarak, iyisi nedir hiç bilmiyorum. Hangi numarayı tercih etmeliyim? (Polisler sıkıntı çıkarmasın, ama olabildiğince koyu olsun) en iyi marka hangisidir?

Fiyatlar ne civarda? Yani ön camın üstüne güneşlik te yapıcak.. Tam ne kadar tutar cam filmi.. Çizilmez amerikan ne kadar tutar? normal film ne kadar tutar? bilgi verirseniz sevinirm..

Ayrıca, Bursa'da bu konuda iyi olabileceğini düşündüğünüz yer varsa önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler...

Bursa da Beşyol da 3M var süper iş yapıyorlar .. Benim adımı verirseniz hesaplı da olur sahibi Ömer Bey dir..Ankara dan Ali Rıza derseniz size gereken ne ise yapacaktır....
alirıza
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali rıza
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 tdi fabia 1

İleti serhat_a89 » 03 Haz 2011, 00:28

Cam filmi bu kadar pahalımıydı ya bende yaptırmayı düşünüyordum Eskişehir.de yer önerebilecek varmı? Felicia.ya kaça olur?
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti Sarıibo » 03 Haz 2011, 13:57

Roomster tavan camlı benim arabam. Tavan camında file var tabi güneşten etkileniyor. Acaba tavana film yaparlarmı? Kaç paraya yaparlar. Yan camlar da dahil olursa ne kadara cıkar. Bilen varsa bilgilenmek isterim. Herkese kazasız günler....
Sarıibo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İbrahim Yücel
Nereden: Ankara
Arabanız: Roomster

İleti taner_octavia » 03 Haz 2011, 21:54

cüneyt aldınmı araba :) roomstar roomstar diyodun fabiamı aldın :)
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir