Sprintbooster................................

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sprintbooster................................

İleti murat11h1 » 27 Kas 2011, 19:40

Siz de benim gibi "yahu keşke şu fabişim gaz pedalı telden olsaydıda gaza bastığım anda araba gazlansa" diyenelerden seniz alın size teknolojik tüv onaylı bir ürün. tıklayın görün.

Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti hetepe » 28 Kas 2011, 08:19

Gaz teliyle ne ilgisi var? gaza basınca gitmiyor mu aracınız?
forumdaki en ufak ve tutulmayan motor bende ve kalkışta rakibim yok...(gaz pedalım da telli değil)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti serhat_a89 » 28 Kas 2011, 17:36

no comment
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti murat11h1 » 29 Kas 2011, 01:24

Öncelikle şunu söyleyeyim ki ben aracımdan gayet memnunum. Demek istediğim yaklaşık bir saniye tepki gecikmesineydi hayıflanmam. Biraz detaycıyım bazı ufak şeyler gözümde büyür bazen. Olsa iyi olmaz mı, olur; olmasa çok mu büyük eksiklik elbette değil. Bu firma evime bu ürünü ücretsiz gönderse de taktırmam zaten. Derdin ne o zaman dersen;

Araç beynin gaz pedalındaki potansiyometre değişimini takip ediyor olmasını, adamlar farklı bir teknoloji kullanarak geliştirmişler noktasına dikkat çekmekti, o kadar. Bu uzun cümleden demek istediklerimi anlabilmişimdir umarım. Biraz elektronik merakı bu tip teknolojilere merakımı arttıyor. Ama asıl mesele bu değil benim için...

İşimin özelliği midir bilmem bu forumda bir konuya ait çoğu kişinin yorumlarını tahmin edebiliyorum. Bir söz vardır ne söylediğin değil nasıl söylediğin önemlidir diye. forumlarda nasıl söylediğimiz ve sözü söyleyenin kim olduğu anlaşılmadığı için, yorumlarda elbette cümlenin ilk anda akla geleni hakkında oluyor. Hasılı kimin söylediğine de dikkat edilsin istiyorum. Bu arada tüm kalkış iniş ve driftlere açığım.

Sürçü lisan ettiysek affola. Saygı ,Sevgi ve Muhabbetle...
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti hetepe » 29 Kas 2011, 08:44

Zaten arıza çıkarmaya meyilli, karmaşık donanımlı ve yazılımlı bir aracımız var, basit LPG kitinde bile dikkatinizi çektiyse onlarca konu açılıyor, sorunlar yüzünden...bu yüzden bu gibi cihazların araca takılması ve işletiminde sorun çıkaracağını düşünüyorum.Yine de paylaşımın için teşekkürler...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir