favoya mercek far

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favoya mercek far

İleti rüzgarınoğlu » 07 Şub 2012, 02:14

öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım ve forumunuzda bayaa vakit geçirdim bu konu hakkında size bir sorum olucak faorit 136L kullanıcısıyım ve mercek far takmak istyorum malum aranızda bunu yapan insanlar var benim sorum kuş serisi araçların far içi favoya uyarmı çünkü ben bixenon takmak yerine uzunlar halojen olsun istiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim....

rüzgarınoğlu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdem zıngıl
Nereden: İzmir
Arabanız: favorit 136L

İleti rüzgarınoğlu » 07 Şub 2012, 13:27

46 kişi bakmş ve tek bir mesaj yok :(
rüzgarınoğlu
CLASSIC
CLASSIC

İleti forman37 » 07 Şub 2012, 13:35

sonradan takılan mercek kıtlerı satılıyo tofasa falan oluyosa favorıtede olur buyuk ıhtımal nette bı arastırmanı onerırıım
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti hetepe » 07 Şub 2012, 15:26

Favorit için böyle zahmetli ve pahalı işlem yapan pek çıkmadığı için cevap da sınırlı oluyor tabii...
Ayrıca Tofaş Kuş serisi farlarıyla favoritin farı birbirinden bayağı farklı olup, birbirine uyum sağlaması gibi bir durum maalesef yok.
Şimdi size bi-xenon merceğinin 200 tl civarında ve + 100-150 işçilikle farınıza monte edilebileceğini söylesem yaptırır mısınız?
Bu işi ben hobby olarak yapıyorum, hem kendi arabama, hem de başka bir-iki araç için işi ticarete de döktüm ve işleri başarı ile teslim ettim ama bu maliyet nedeniyle bu iş orada kaldı...kimse o kadar parayı o işlere dökmüyor artık... yine de seçim sizin..
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti rüzgarınoğlu » 07 Şub 2012, 17:12

çok teşekkür ederim benim el becerim var fakat hazıra konmak istedim ayfarın içini oturtmayı denemek istedim fakat olmazmış artık napalım ebaydan bixenon alıp kendimiz monte edicez yapım aşamalarını atarım...
rüzgarınoğlu
CLASSIC
CLASSIC

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir