FİKRİNİZ GEREKLİ

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FİKRİNİZ GEREKLİ

İleti MadloveR » 22 Haz 2012, 09:36

kemalyazici yazdı:
MadloveR yazdı:
kemalyazici yazdı:angry birds e benzemiş :) bence orjinal hali daha güzel tabi karar sizin. arkadaşım beyaz ampüle geçti önce osram kullandı ama çabuk patlıyor filan diye philips almış aydınlatması bayağı güçlüydü yanyaya yaktık farları sanki onun arabasında 4 2 tane daha fazladan far yanıyor gibiydi. tam markasını modelini isterseniz sorabilirim.

Sorup öğrenebilirseniz çok memnun olurum.

Philips Power2Night H4 55/60 watt.
45 tl civarında fiyatı varmış.
umarım yararlı olur. iyi günler.

Çok teşekkür ederim Kemal Bey

Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti kispest » 22 Haz 2012, 10:25

MadloveR yazdı:
kispest yazdı:
MadloveR yazdı:Görüşleriniz için teşekkür ederim. Karartma ve kaş yapacağım sanırım. Bir de ampülleri beyaza çevirmeyi düşünüyorum yalnız ne tür bir ampül alacağım bilgi verebilir misiniz? Aydınlatması iyi olan bir şey istiyorum ama tam olarak bilmiyorum ne alacağımı.

Valla Ali Hocam, yanlış anlamayın da çoktan kararınızı vermişsiniz ama emin olamadığınız için içinizi rahatlatacak bir destek bekliyor gibi bir haliniz var. Buradaki tek Allah'ın kulu beğenmemişken ısrarınıza başka bir açıklama getiremiyorum. Ne diyelim, umarım gönlünüzce olur, bizi de utandırır Favonuz. :)
Ben resimdeki şekilde yapacağım diye ısrar etmiyorum zaten. Sadece üstten ince bir kaş ve far karartma yapacağım. Kaş konusunda hala da kararsızım belki sadece karartma da yapabilirim. Ampülleri de beyaz yapmayı düşünüyorum şu an üzerindekiler yetersiz geliyor. Akşamları sıkıntı oluyor bana. Vizede sıkıntısı varsa onu da takmam daha güçlü başka sarı ampül takarım. Görüşlerinizi açıkça söylediğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Ali Hocam, sürç-i lisan ettiysem affola. Niyetim kalbinizi kırmak değil, hakikaten gönlümden geçeni ve gördüğümü söyledim. Diğer arkadaşlar ne düşünür bilmiyorum ama ben Favoritlerin öyle pek sağıyla soluyla oynanmaya gelmeyen bir araç olduğunu düşünüyorum. Modifiyeye pek açık değil, sırıtıyor. Favorit, kendi sadeliğiyle sevimliliğiyle güzel bir araç. Dediğim gibi, Allah gönlünüze göre versin tabii. :)
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti MadloveR » 22 Haz 2012, 10:52

kispest yazdı:
MadloveR yazdı:
kispest yazdı:
MadloveR yazdı:Görüşleriniz için teşekkür ederim. Karartma ve kaş yapacağım sanırım. Bir de ampülleri beyaza çevirmeyi düşünüyorum yalnız ne tür bir ampül alacağım bilgi verebilir misiniz? Aydınlatması iyi olan bir şey istiyorum ama tam olarak bilmiyorum ne alacağımı.

Valla Ali Hocam, yanlış anlamayın da çoktan kararınızı vermişsiniz ama emin olamadığınız için içinizi rahatlatacak bir destek bekliyor gibi bir haliniz var. Buradaki tek Allah'ın kulu beğenmemişken ısrarınıza başka bir açıklama getiremiyorum. Ne diyelim, umarım gönlünüzce olur, bizi de utandırır Favonuz. :)
Ben resimdeki şekilde yapacağım diye ısrar etmiyorum zaten. Sadece üstten ince bir kaş ve far karartma yapacağım. Kaş konusunda hala da kararsızım belki sadece karartma da yapabilirim. Ampülleri de beyaz yapmayı düşünüyorum şu an üzerindekiler yetersiz geliyor. Akşamları sıkıntı oluyor bana. Vizede sıkıntısı varsa onu da takmam daha güçlü başka sarı ampül takarım. Görüşlerinizi açıkça söylediğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Ali Hocam, sürç-i lisan ettiysem affola. Niyetim kalbinizi kırmak değil, hakikaten gönlümden geçeni ve gördüğümü söyledim. Diğer arkadaşlar ne düşünür bilmiyorum ama ben Favoritlerin öyle pek sağıyla soluyla oynanmaya gelmeyen bir araç olduğunu düşünüyorum. Modifiyeye pek açık değil, sırıtıyor. Favorit, kendi sadeliğiyle sevimliliğiyle güzel bir araç. Dediğim gibi, Allah gönlünüze göre versin tabii. :)
Yok abi kesinlikle alınıp gücenmedim. Aksine açık olarak fikrinizi belirttiğiniz için memnun oldum. Bende aracımdan gayet memnunum. Dediğiniz gibi pek agresif görünümlü bir araç değil, çok fazla modifiye kaldırmıyor.Ama insan bazen küçük değişiklikler istiyor. :) Ama araçta hoş durmayan bir şey de yapmak istemem tabi.Bu yüzden belirttiğiniz fikirler benim için gerçekten önemli.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

Önceki

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir