German Style Felicia

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

German Style Felicia

İleti wrestler » 17 Eyl 2012, 21:33

iyi forumlar herkeze aracım 97 model felicia enjeksiyonlu 1.6 sanrooflu model ek olarak yaptıklarım monza egzoz ses sistemi olarak pioneer 5450 teyp (daha once pioneer indash vardı sorun cıkarttı tavsiye etmiyorum) alpin 2400 anfi , pioneer ovaller ,jbl component , kicker es 38 cm bas , Boss 3.5 farad kapasitör.
yapmayı dusundugum proje sisleri sokup mercedes tip L gündüz farı takmak sislerin altına petek ızgara ustune gunduz farı baglamak sıparıslerini verdim malzemeler 1 2 gune gelir.
Esas sormak istedigim 1 hafta once BBS 15 jant 195 45 15 lastik taktım arkalara 3 kisi binince surtme yaptıgı ıcın arka camurluklar ıslem gordu suan sorun yok ama onler cok yuksekte kaldı arac cok zıplıyor cok rahatsız yayları kestirenler ısıtanlar var kullanan duyan varmı? felicia için spor yay aradım sordum bulamadım baska aracların spor yayları uyum saglarmı polonunkiler mesala sormak istediklerim bunlar tesekkürler

http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsc00087pg.jpg/

Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: şafak wrestler
Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.6 glx

İleti wrestler » 18 Eyl 2012, 18:51

yardımcı olabilecek yokmu ?
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

İleti mumtazsar » 19 Eyl 2012, 08:22

kardeşim hayırlı olsun. bende 93 favorit lx var. bende alçattım aracımı. ben tamamen erittirdim.sadece amartisör üstünde gidiyorum.araba da hiç esneme yok her çukura girdiğimde içim sızlıyor. erittirme kestirmeye göre hesaplı.bende bu yüzden tercih ettim ama pişman oldum. kestirirsen daha iyi olur.veya 79 model opel rekord helezonu bulursan şahane olur.çıkmacılara bakman lazım
mumtazsar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mümtaz şar
Nereden: Konya
Arabanız: skoda favorit

İleti wrestler » 19 Eyl 2012, 11:46

mumtazsar yazdı:kardeşim hayırlı olsun. bende 93 favorit lx var. bende alçattım aracımı. ben tamamen erittirdim.sadece amartisör üstünde gidiyorum.araba da hiç esneme yok her çukura girdiğimde içim sızlıyor. erittirme kestirmeye göre hesaplı.bende bu yüzden tercih ettim ama pişman oldum. kestirirsen daha iyi olur.veya 79 model opel rekord helezonu bulursan şahane olur.çıkmacılara bakman lazım

sagol tesekkür ederim 79 model opel rekord helezonun özelliği nedir ? felicianın spor helezonunu bulmaktan daha zor olcak gibi uyum saglıyormu felicialara
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

İleti prvnilaska734 » 08 Kas 2014, 12:51

konu hort beyler.. aynı sıkıntıyı bende yaşadığım için okuyordum ne güzel cvplanmamış.. nasıl çözerim ben bu BBS 15 inç arka lastik sürtme olayını :/ :( ?
prvnilaska734
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökçe aktaş
Nereden: Bursa
Arabanız: Felicia 96 lx

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir