skodamı satmak istemiorum

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skodamı satmak istemiorum

İleti murat26 » 14 Kas 2013, 18:11

uzun zamandır benim 93 favoyu satıp daha i bişeyler almayı planlıorum ama kıyamıorum arkadaslar masrafları var 2500 ü bulur kaporta boya falan derken kime sorsam degmez dıo ama kıyamıorum arabama kafayı kitleyip proje arabası yapayım dıorum elimizden gelen seyleri kendimiz yaparız diorum anlatıorum herkese '' boşver olum napcan diolar sonunda en fazla 5000 6000 lik araba '' dıolar siz olsanız nparsınız arkadaslar allah askına bi yardı m edin arkadaslar

murat26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat tıkız
Nereden: Eskişehir
Arabanız: polo 6n2 2000

İleti mustklc » 14 Kas 2013, 20:11

sat gitsin.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti ahmetim85 » 14 Kas 2013, 23:49

merhaba masrafları fazla ise bennde satmanızdan yanayım ama yinede tercih sizin
Kullanıcı avatarı
ahmetim85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet sonkur
Nereden: İzmir
Arabanız: doğan sl

İleti hetepe » 15 Kas 2013, 22:01

Proje yapmak icin arabanin oncelikle duzgun olmasi lazim, cok isi varsa bas agritir, zaman emek bosa gider...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti prvnilaska734 » 13 Kas 2014, 01:16

emektir aşkı aşk yapan.. sevgidir aşkı bakışları anlata. aracınla bütünleştiysen varsın masraf çıksın yeterki... varsın olsun masrafla aşk gelir. zamanla emek gelir.. emeklede yine aşk gelir. bende satamam feliciamı. bütünleştim herşeyiyle direksiyonunu öpüyorum resmen aracımı sürekli :D:D:D elimde değil. Hala seviyorum. Çok seviyorum.. Satma usta. dış aksam yapılır hallolur. bidaha istersen Porsche panameraya binsende öyle keyif alacağın otomobil gelmeyecektir..! :roll: :love: :cry:
prvnilaska734
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökçe aktaş
Nereden: Bursa
Arabanız: Felicia 96 lx

İleti SKDFORMAN » 13 Kas 2014, 02:54

prvnilaska734 yazdı:emektir aşkı aşk yapan.. sevgidir aşkı bakışları anlata. aracınla bütünleştiysen varsın masraf çıksın yeterki... varsın olsun masrafla aşk gelir. zamanla emek gelir.. emeklede yine aşk gelir. bende satamam feliciamı. bütünleştim herşeyiyle direksiyonunu öpüyorum resmen aracımı sürekli :D:D:D elimde değil. Hala seviyorum. Çok seviyorum.. Satma usta. dış aksam yapılır hallolur. bidaha istersen Porsche panameraya binsende öyle keyif alacağın otomobil gelmeyecektir..! :roll: :love: :cry:

Tarihe bakılırsa arkadaş aracı satmış üstünede bi kaç kez araba değiştirmiş olabilir. :)

Ama sizin AŞK tarifinize katılıyorum. Bu bende 2.5-3 sene sorası başlıyor. Oyüzden bundan böyle hiçbir araca 2 seneden fazla binmiycem. Eski 11 yıllık külüstürümü halen arıyorum. Yukardaki arkadaşta muhtemelen satmıştır ve halen unutamamıştır. Çünkü gerçek AŞK unutulmaz ;)
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Arabanız: Forman LX

İleti prvnilaska734 » 13 Kas 2014, 03:51

bende asla ve asla unutamam. unutmicam çünkü satmicam kızımı. diyorum ya paslansada çürüsede.. Fuck the new cars .. i drive old school :D oğlum kullanacak oğlummm :D o derece bilendim yani :D
prvnilaska734
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökçe aktaş
Arabanız: Felicia 96 lx

İleti ihsan » 13 Kas 2014, 17:28

ah ahh ekı gunler aklıma geldı sımdı benımde. 1999 alıp 2010 da sattıgımız forman lx vardı ilk göz agrım mavişim elımde ımkanım olsaydı bende satmıcaktım . senın elınde ımkanın varsa satma bencede simdi benım gozum yollarda aynı renk benım arabadan her gordugumde dırek benım düldül aklıma gelıyo cok iyiydi ya :(
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti lestat » 13 Kas 2014, 21:31

Otomobil tutkusu bir başkadır.
95 yılında babam bir tane beyaz favorit lx almıştı. O yıllar daha ilkokul 1 öğrencisiyim. Babam her sabah onla beni okula bırakırdı. ilk arabamızdı o uzunca bir süre de binek arabamız olamadı. çocukluk anılarımdan kalan ender sahnelerden biridir Tozu dumana katarak giden beyaz bir favorit. şimdi çok merak ederim. nerde o araba acaba diye.
Kullanıcı avatarı
lestat
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Hakan ÖZLER
Nereden: İzmir
Arabanız: Fabia Elegance

İleti hetepe » 14 Kas 2014, 08:54

Anlıyorum ama en nihayetinde araba işte..fazla takılmamak lazım...Temiz bakmak, bakımlı tutmak iyidir ama fazla da yıpranmaya gerek yok bir eşya için.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti murat26 » 28 Kas 2014, 20:28

uzun süredir yazamadım arkadaslar bana cewap veren tüm dostlara tesekkurler.favomu satmadım kardesime verdim son birsenedir de polom var 2000 model 6n2 amabu arabalara hiç bisey yapılmıyor.usta senden benden daha akıllı diyor. galiba haklı.bugünlerde yine aklımda ya bir mk1 alıp toplucam yada favoya dewam.favo daha mantıklı sanki .billdiğim tanıdıgım arac kafadan 5000 gömücem. kafayı kitledim bu sefer.fikirlerinizi beklıorum.
murat26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat tıkız
Nereden: Eskişehir
Arabanız: polo 6n2 2000

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir