ANGEL EYE NEON HALKA

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANGEL EYE NEON HALKA

İleti tayel » 28 Kas 2007, 15:12

arkadaşlar felicia'ya angel gözlerden takmayı düşünüyorum. onun için danışıp bilginizi alayım dedim. bu neon halkaları farın camına mı tutturacağız. yada nasıl yapmamız gerekiyor. yapan arkaşlardan bilgi alabilirmiyiz. selamlar

tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 28 Kas 2007, 15:52

LED oldukları için ısınmazlar farın camına tutturmanın bir mahsuru olmaz fakat biraz daha geride durması göze daha hoş gelecektir. Farın reflektörüne yapıştırmayı deneyebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti tayel » 28 Kas 2007, 16:33

[quote="?"]LED oldukları için ısınmazlar farın camına tutturmanın bir mahsuru olmaz fakat biraz daha geride durması göze daha hoş gelecektir. Farın reflektörüne yapıştırmayı deneyebilirsiniz.[/QUOTE]
peki bu yapıştırma işlemini en sağlıklı neyle yapabiliriz?
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 28 Kas 2007, 17:14

benim favoda var angel eyes ben cama yapıştırdım akşam çok orjinal gözüküyor ama gündüz camın üstüne yapışık olduğu için pek hoş durmuyor...
önceden farın camına değilde daha içerdeki plastiğe yapıştırmıştım o zamanda angel olduğu belli olmamıştı ama favonun farı büyük senin felide güzel durur karar senin.... ister cama yapıştır ister içerdeki plastiğe...Wink ha bu arada ben japonla yapıştırdım sende japonla yapıştırabilirsin ama kalitelisinden al
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti crayz favo » 28 Kas 2007, 17:51

valla bende de var bende favoya taktım guzel oldu

crayz favo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tayel » 28 Kas 2007, 20:28

[quote="by wodoo"] benim favoda var angel eyes ben cama yapıştırdım akşam çok orjinal gözüküyor ama gündüz camın üstüne yapışık olduğu için pek hoş durmuyor...
önceden farın camına değilde daha içerdeki plastiğe yapıştırmıştım o zamanda angel olduğu belli olmamıştı ama favonun farı büyük senin felide güzel durur karar senin.... ister cama yapıştır ister içerdeki plastiğe...Wink ha bu arada ben japonla yapıştırdım sende japonla yapıştırabilirsin ama kalitelisinden al
[/QUOTE]
teşekkürler. foto ekleyebilirmisin
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 28 Kas 2007, 20:52

[quote="tayel"][quote="by wodoo"] benim favoda var angel eyes ben cama yapıştırdım akşam çok orjinal gözüküyor ama gündüz camın üstüne yapışık olduğu için pek hoş durmuyor...
[/QUOTE]
teşekkürler. foto ekleyebilirmisin
[/QUOTE]
bu angel eyes lerin farın camına yapıştırılmış hali yalnız arkadaşım bu eski angel eyes lerdi eskiden 1 farda 1 taneydi şimdi bi farda 2 tane buda eski resim olduğu için sağdaki angel ı photoshopla kopyaladım Wink haa bide farın içi siyah (ben boyadım) yeni bişeyler yapmak istersen orayıda siyaha boyayabilirsin Wink

(daha öncede söylemiştim gündüz pek güzel durmuyor ama akşam.......Big%20smile

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti tayel » 29 Kas 2007, 00:45

evet arkadaşım dediğin gibi gündüz biraz sırıtmış. ama akşamları çok durduğuna eminim. bazı sorularım olacak. farı siyaha nasıl boyadın ve aydınlanmayı etkilemedimi. angelleri kablolarını direkt parkların elektiriğine mi bağladın. selamlar

tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 29 Kas 2007, 00:53

kazasız belasız
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 29 Kas 2007, 00:54

[quote="tayel"]

evet arkadaşım dediğin gibi gündüz biraz sırıtmış. ama akşamları çok durduğuna eminim. bazı sorularım olacak. farı siyaha nasıl boyadın ve aydınlanmayı etkilemedimi. angelleri kablolarını direkt parkların elektiriğine mi bağladın. selamlar

[/QUOTE]

arkadaşım öncelikle farın içini (adı herneyse) farın yansıdığı parlak yerini boyamadım zaten resimdede belli oluyo dikkatli bakarsan zaten farı söktüğünde karşına çıkacaktır bi farı yansıtan parlak bölüm var bide onun etrafında mat gri biyer var ben o parlak yeri değilde etrafındaki mat gri bölümü boyadım sadece zaten oranın farın yansıtmasıyla bi alakası yok... ha bu arada angelleri cama yapıştırırsan ışığın tam kırıldığı yere getirme çünkü o zaman far yansımıyor zaten farı açtığında çıkacak tam ortasında kalın ve diğerlerinden büyük kırılma çizgileri var oraya denk getirme tam ortala orayıWink elektiriğide direk parklara bağladım Wink
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti tayel » 29 Kas 2007, 01:00

[quote="by wodoo"] [quote="tayel"]

[/QUOTE]

arkadaşım öncelikle farın içini (adı herneyse) farın yansıdığı parlak yerini boyamadım zaten resimdede belli oluyo dikkatli bakarsan zaten farı söktüğünde karşına çıkacaktır bi farı yansıtan parlak bölüm var bide onun etrafında mat gri biyer var ben o parlak yeri değilde etrafındaki mat gri bölümü boyadım sadece zaten oranın farın yansıtmasıyla bi alakası yok... ha bu arada angelleri cama yapıştırırsan ışığın tam kırıldığı yere getirme çünkü o zaman far yansımıyor zaten farı açtığında çıkacak tam ortasında kalın ve diğerlerinden büyük kırılma çizgileri var oraya denk getirme tam ortala orayıWink elektiriğide direk parklara bağladım Wink
[/QUOTE]
saol kardeş bilgilerin için...
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 29 Kas 2007, 01:09

[quote="tayel"][quote="by wodoo"] [quote="tayel"]

[/QUOTE]

[/QUOTE]
saol kardeş bilgilerin için...
[/QUOTE]
ne demekEmbarrassed
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti 34SCU59 » 16 Arl 2007, 20:15

fiyatı nedir acaba
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti scream_hunter » 02 Oca 2008, 15:13

ustad ilk önce angel yaptıracaksanfarın camını plastikle değiştirmen lazım
bende feli war bende angel yaptırcam farlar cam olduğu için güzel durmaz,  stopcuya gidip cam yerleri plastik yaptırıp sonra angel takman lazım camda güzel durmuyo ben yapınca resim yollarım...
scream_hunter
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 02 Oca 2008, 17:50

[quote="34 SCU 59"]fiyatı nedir acaba[/QUOTE]

valla bana 8 - 9 milyona fln patladı bu angel Big%20smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti PERTT » 02 Oca 2008, 20:54

duz far camı olucak zemın sıyah olucak  artı cama dıl far tabanına bı mercek oturtulup ustune yabısacak tuzlu olucak sora ama tadından yenmıcek :)
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir