Yurt Dışından Parça Siparişi

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yurt Dışından Parça Siparişi

İleti yonetici » 02 Ekm 2006, 05:09

Arkadaşlar http://www.skoda-shop.cz adresini belki birçoğunuz biliyordur. Skoda marka araçlar için oldukça güzel modifiye parçaları satışı yapan bir site. Vakti zamanında buradan sipariş vermeyi başaran arkadaşlar oldu. Şu anda yurtdışı siparişlerini alıyorlarmı bilemiyorum ama bir bakın ben ciddi olarak kesin alırım dediğiniz parçalar varsa bir sorup öğrenelim. Fiyatlar Çek Kronu olarak geçer ama aşağıdaki adresten günlük kur değerlerini alabilirsiniz. Listede bizim paramız New Turkish Lira olarak geçiyor

Ayrıca parçalar genelde büyük ebatlarda olduğu için gümrüğe takılmaları sözkonusu olabilir o zamanda parçanın fiyatına göre bir gümrük vergisi çıkar. Gülü seven dikenine katlanır Smile 

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti irfant » 02 Ekm 2006, 11:17

Bir de ne yazdığını anlasak sitede! Adamlar başka bir dil alternatifi bile vermemişler  Censored
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti yonetici » 02 Ekm 2006, 11:30

Valla artık anlamadan görerek karak vereceksiniz malesef. Adamları dil opsiyonu olmadığı için suçlayamıyorum sonuçta www.skodam.com 'da dil opsiyonu olmayan bir site Unhappy
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

İleti irfant » 02 Ekm 2006, 11:35

Ama bu adamlar satış yapıyor. Herhalde iyi para kazanıyorlar, kendi ülkesi yetiyor! Thumbs%20Down
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir