Lanet Ediyorum Artık

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Lanet Ediyorum Artık

İleti KIVANC » 14 Şub 2008, 05:49

Selam Arkadaşlar Kimsenin Ağrına Zorun Gitmesin Arkadaşlar Ortada Ne Varsa Onu Yazıyorum Buraya... Dun Akşam Cadde27 Ekibinin Gaziantepte Çay Partisi Vardı Gitmek İstedim Gittim Buluştum Çok Güzel Bi Buluşma Oldu Fakat Tek Sorunum Ne Oldu Biliyormusunuz Herkes Arabalara Özene Bezene Bakarken Benim Arabanın Suratına Bile Bakmadılar Farketmediler Bile Bu Gun İse Modifiye İçin Yardım İstedim Ekipten Angel Eyes Bulalım Dedik Sorduğumuz Her Yerde Cevap Şu : Yoktur Abi Malesef Ne Yazıkki Kimse Skoda Parçası Satmıyor.. Jant Alalım Dedik 16 inc lik Jant Arıyoruz Takıyoruz Arabaya Ya Bijonlar Tutmuyor Ya Jant Güzel Durmuyor... Araya Tesisat Döşeyelim Dedik Bu Sefer Cd Çalar Tutturamıyoruz Taktığımız Cd Çaların Ya Kafası Dışarda Kalıyor Yada Uymuyor Arabay Ayna Kapakları Sordum geçen Hafta Sipariş İle Gelir Dediler Bu Gun Orayada Uğradım Aldığım Cevap Şu : adamlar satıyorlarmış ama skoda yedek parça işini bırakmışlar... Yüce Oto Duysun İsterim sadece Koskoca Turkiyede Bir Octavia ya parça bulamıyoruz bu gun böyle hayal kırıklığına uğradığımdan dolayı arabayı bu pazar satacam hayatımın ilk arabası dediğim araba artık çıkacak hayatımdan ne yazıkki bizim afedersiniz ama döküntü şahine toros a murat 131 vb gibi araçlara parça bulunuyor ama 16 bin ytl lik aracımıza uyduracak parça bulamıyoruz sayın emir tuzel bey sizden istirhamım burda bir admin iseniz bu tür olayları değerlendirin ve yüce otoya iletin yada yapacaklarsa yapsınlar br şeyler sıkıntıdan ölmek üzereyim ve yazdıklarımı inanki sinirden patlayarak yazıyorum AngryAngryAngry

KIVANC
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 14 Şub 2008, 10:10

hocam ne demek parça yok jant yok olurmu öyle şey ben adanadayım ve ne skodalara ne modifiyeler yapılıyor sitede bile var resimleri o dediklerinizin hepsi de rahatlıkla bulunacak parçalar siz rahat olun boşada satmayın aracınızı herşey yavaş yavaş zaten bir anda olmaz bu işler
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti yonetici » 14 Şub 2008, 10:16

Benim yapabileceğim herhangi birşey yok sizin gibi bir otomobil kullanıcısıyım sadece.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti irfant » 14 Şub 2008, 11:04

Distribütör Yüce Oto modifiye işleriyle ilgilenmez. Bu işler masraflıdır, yok diye bir şey yok. www.superskoda.com

Jant olarak CMS'nin her ölçüde jantı vardır. Teyp için ise çerçeveleri internetten sipariş edebilirsin.

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti hetepe » 14 Şub 2008, 11:14

Bence siz o bulunduğunuz ortamın etkisinde kalmışsınız, Octavia gibi bir araç milyonlarca kişinin hayallerini süsler.Ona kolayca jant ta bulunur, ses tesisatı da...Ayna kapağı, rüzgarlık, fiber eklentileri de saymıyorum daha...Çok sıkışırsanız size fikir yardımında da bulunur tüm arkadaşlar.(Ben de dahil)Kendinize iyi bakın.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti ErTaN06 » 14 Şub 2008, 11:27

Walla arkadaşım ben teybi değiştirdikten sonra gittim ve yarım saat sürmedi orjinal çerçeve  buldum boşa üzülmene gerek yok aracınıda bu yüzden satma yazık olur
ErTaN06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ertan TEMEL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 Skoda Fabia Special

İleti mygokhan » 14 Şub 2008, 11:31

valla ben farklı tasarımlı bir araç kullanıyorum diye gururlanıyorum..ve her zaman dikkat çekiyor..sadece skoda olması dikkat çekmiyor yoksa araçlar kaliteli duruyor..Bence üzülmeyin..zaten skoda aksesuar gün geçtikçe yaygınlaşıyor..Zira skoda satışları 3-4 sene öncesine göre çok daha fazla..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti mehmetunal48 » 14 Şub 2008, 11:33

Kıvanç bey hiç sinirlenme dostum,octavia aracımı bir çokları BMV zannediyor,hayırlı olsun diyorlar onun skoda octi olduğunu söylediğimde inanmıyorlar gelip okuyorlar amblemine bakıyorlar.Bizzat aracımla ilgili başında bekleşen gençler görüyorum arac için söylenenleri duyduğumda gurur veriyor bana.Niçin modifiye düşünüyorsun ki sade şekliyle daha güzel.Kasma kendini herşeyi oluruna bırak.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 14 Şub 2008, 11:58

[quote="KIVANC"]Selam Arkadaşlar Kimsenin Ağrına Zorun Gitmesin Arkadaşlar Ortada Ne Varsa Onu Yazıyorum Buraya... Dun Akşam Cadde27 Ekibinin Gaziantepte Çay Partisi Vardı Gitmek İstedim Gittim Buluştum Çok Güzel Bi Buluşma Oldu Fakat Tek Sorunum Ne Oldu Biliyormusunuz Herkes Arabalara Özene Bezene Bakarken Benim Arabanın Suratına Bile Bakmadılar Farketmediler Bile Bu Gun İse Modifiye İçin Yardım İstedim Ekipten Angel Eyes Bulalım Dedik Sorduğumuz Her Yerde Cevap Şu : Yoktur Abi Malesef Ne Yazıkki Kimse Skoda Parçası Satmıyor.. Jant Alalım Dedik 16 inc lik Jant Arıyoruz Takıyoruz Arabaya Ya Bijonlar Tutmuyor Ya Jant Güzel Durmuyor... Araya Tesisat Döşeyelim Dedik Bu Sefer Cd Çalar Tutturamıyoruz Taktığımız Cd Çaların Ya Kafası Dışarda Kalıyor Yada Uymuyor Arabay Ayna Kapakları Sordum geçen Hafta Sipariş İle Gelir Dediler Bu Gun Orayada Uğradım Aldığım Cevap Şu : adamlar satıyorlarmış ama skoda yedek parça işini bırakmışlar... Yüce Oto Duysun İsterim sadece Koskoca Turkiyede Bir Octavia ya parça bulamıyoruz bu gun böyle hayal kırıklığına uğradığımdan dolayı arabayı bu pazar satacam hayatımın ilk arabası dediğim araba artık çıkacak hayatımdan ne yazıkki bizim afedersiniz ama döküntü şahine toros a murat 131 vb gibi araçlara parça bulunuyor ama 16 bin ytl lik aracımıza uyduracak parça bulamıyoruz sayın emir tuzel bey sizden istirhamım burda bir admin iseniz bu tür olayları değerlendirin ve yüce otoya iletin yada yapacaklarsa yapsınlar br şeyler sıkıntıdan ölmek üzereyim ve yazdıklarımı inanki sinirden patlayarak yazıyorum AngryAngryAngry[/QUOTE]

ben arkadaşa sonuna kadar katılıyorum çünkü bende gaziantepteyim aracım felicia glxi skodaya dair hiç bir şey yok modifiye açısından ya yedek parçalarımız pahalı ve sadece 3 kişi var satan birde servis 4 kişi. ama en yakınımız adana orada çok şey mevcut ve çok ucuz ya burada tampon 150 ytl adanada 70 ytl aynı tampon. bu konuda bende deliriyorum ama arabamıda bu sebepten dolayı satmayı düşünmüyorum sadece param olursa değiştirmek istiyorum alırsam ya skoda yada honda düşünüyorum. gaziantepte söylenen şu skoda antepte tutulmuyor. gelelim cadde27 kulübüne ben bu güne kadar ne sitesine girdim nede onlara gittim bana göre taklitçiler ve yaptıkları araba berbat onun için onları takma kafana. son birşey daha ben skodaya modifiyeden çok orjinalliğin yakıştığını düşünüyorum nasıl bir passat orjinalken daha güzelse skodada aynı benin kanaatim. saygılar
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 10TOPRAK » 14 Şub 2008, 12:37

G.antepte rağbet yok demekki satın gitsin..!
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti harbi » 14 Şub 2008, 15:47

ARKADAŞIM BUDA  SKODA  YETERKİ  İNAN SENDE  YAPARSIN   96  MODEL  PİCK UP
harbi
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 14 Şub 2008, 15:49

adana - gaziantep'e yakın sayılır. 3-4 bin ytl cebinize koyun ya da kredi kartı limitiniz yüksek ise gelin adana'ya e5 yolu üzerinde bulunan anel fiber otomotiv- akdeniz fiber sanayi - aracınıza bir body kit yaptırın jantçılar - parçacılar-cam'cılar ne isterseniz hepsini e5 yolu üzerinden toplayın bakalım.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti demir_01 » 14 Şub 2008, 16:19

[quote="kmustafat"][quote="KIVANC"]Selam Arkadaşlar Kimsenin Ağrına Zorun Gitmesin Arkadaşlar Ortada Ne Varsa Onu Yazıyorum Buraya... Dun Akşam Cadde27 Ekibinin Gaziantepte Çay Partisi Vardı Gitmek İstedim Gittim Buluştum Çok Güzel Bi Buluşma Oldu Fakat Tek Sorunum Ne Oldu Biliyormusunuz Herkes Arabalara Özene Bezene Bakarken Benim Arabanın Suratına Bile Bakmadılar Farketmediler Bile Bu Gun İse Modifiye İçin Yardım İstedim Ekipten Angel Eyes Bulalım Dedik Sorduğumuz Her Yerde Cevap Şu : Yoktur Abi Malesef Ne Yazıkki Kimse Skoda Parçası Satmıyor.. Jant Alalım Dedik 16 inc lik Jant Arıyoruz Takıyoruz Arabaya Ya Bijonlar Tutmuyor Ya Jant Güzel Durmuyor... Araya Tesisat Döşeyelim Dedik Bu Sefer Cd Çalar Tutturamıyoruz Taktığımız Cd Çaların Ya Kafası Dışarda Kalıyor Yada Uymuyor Arabay Ayna Kapakları Sordum geçen Hafta Sipariş İle Gelir Dediler Bu Gun Orayada Uğradım Aldığım Cevap Şu : adamlar satıyorlarmış ama skoda yedek parça işini bırakmışlar... Yüce Oto Duysun İsterim sadece Koskoca Turkiyede Bir Octavia ya parça bulamıyoruz bu gun böyle hayal kırıklığına uğradığımdan dolayı arabayı bu pazar satacam hayatımın ilk arabası dediğim araba artık çıkacak hayatımdan ne yazıkki bizim afedersiniz ama döküntü şahine toros a murat 131 vb gibi araçlara parça bulunuyor ama 16 bin ytl lik aracımıza uyduracak parça bulamıyoruz sayın emir tuzel bey sizden istirhamım burda bir admin iseniz bu tür olayları değerlendirin ve yüce otoya iletin yada yapacaklarsa yapsınlar br şeyler sıkıntıdan ölmek üzereyim ve yazdıklarımı inanki sinirden patlayarak yazıyorum AngryAngryAngry[/QUOTE]

ben arkadaşa sonuna kadar katılıyorum çünkü bende gaziantepteyim aracım felicia glxi skodaya dair hiç bir şey yok modifiye açısından ya yedek parçalarımız pahalı ve sadece 3 kişi var satan birde servis 4 kişi. ama en yakınımız adana orada çok şey mevcut ve çok ucuz ya burada tampon 150 ytl adanada 70 ytl aynı tampon. bu konuda bende deliriyorum ama arabamıda bu sebepten dolayı satmayı düşünmüyorum sadece param olursa değiştirmek istiyorum alırsam ya skoda yada honda düşünüyorum. gaziantepte söylenen şu skoda antepte tutulmuyor. gelelim cadde27 kulübüne ben bu güne kadar ne sitesine girdim nede onlara gittim bana göre taklitçiler ve yaptıkları araba berbat onun için onları takma kafana. son birşey daha ben skodaya modifiyeden çok orjinalliğin yakıştığını düşünüyorum nasıl bir passat orjinalken daha güzelse skodada aynı benin kanaatim. saygılar
[/QUOTE]

yapmaya üstad su adanadakı skoda modıfıye parcası satan yerlerı solede bızde gıdelım ben nıe bılmıom bunu
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 14 Şub 2008, 16:51

adana gerçekten çok yakın antep'e günü birlik bile gider gelinir,mis gibi otobanda var..madem herşey var adana'da arkadaşlar yardımcı bile olurlar adres fikir vs..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 14 Şub 2008, 17:41

arkadasım acılan konulara bakın octavıa bolumunde cok yararlı sıze uygun calısmalar ve ornekler varr
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 14 Şub 2008, 18:14

bence sorun oranın antep oluşu. hem skoda çok modifiyelik bir araç değil öyle piyasadakiler gibi. biraz fazla para ve emek ister.

keşke bunu satın almadan göz önünde bulundursaydınız.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umt_d » 14 Şub 2008, 19:10

Bunları fiber olarak ta yapıyorlar diye duydum yani sen götüreceksin hamurunu yapıp istedigin şekilde hem de arabaya uygulayacaklar daha iyi deigl mi
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KIVANC » 14 Şub 2008, 19:14

Arkadaşlar Hepinize Sonsuz Saygım Var Bu Ortamı Çok Sevdim Gerçekten Hepiniz Birer Abi Birer Kardeşsiniz Ama İnanki Çok Dokundu Bana Ya Arabamı Seviyorum Sevmiyorum Değil Ama Bu Olayı  Yaşayınca Siz Yerimde Olsaydınız Arabayı Yakardınız Valla Bu Ay İçerisinde Adanada Olabilirim Arkadaşlar Fiber İçin Adanaya Gidecem Adanadaki Arkadaşlar Yardımcı Olurlar İnşallah...
KIVANC
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir