Lanet Ediyorum Artık

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Lanet Ediyorum Artık

İleti ayhani » 14 Şub 2008, 20:07

Arkadaşlar şu Adana'daki yerleri yazında bizde öğrenekBig%20smile

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti KASIMPŞALI. » 15 Şub 2008, 02:18

yaw sukur edın be abıcımm ben aksayrda  formen    stop aradım bır satte bulkdummm    sozde ıst mıs ama nerde yavas yavas olcak ısallahhh sunlar bır reklam yaposaa sonunda ben yapcam zatennn  reklamını   skodanın
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 15 Şub 2008, 02:55

[quote="kmustafat"][quote="KIVANC"]Selam Arkadaşlar Kimsenin Ağrına Zorun Gitmesin Arkadaşlar Ortada Ne Varsa Onu Yazıyorum Buraya... Dun Akşam Cadde27 Ekibinin Gaziantepte Çay Partisi Vardı Gitmek İstedim Gittim Buluştum Çok Güzel Bi Buluşma Oldu Fakat Tek Sorunum Ne Oldu Biliyormusunuz Herkes Arabalara Özene Bezene Bakarken Benim Arabanın Suratına Bile Bakmadılar Farketmediler Bile Bu Gun İse Modifiye İçin Yardım İstedim Ekipten Angel Eyes Bulalım Dedik Sorduğumuz Her Yerde Cevap Şu : Yoktur Abi Malesef Ne Yazıkki Kimse Skoda Parçası Satmıyor.. Jant Alalım Dedik 16 inc lik Jant Arıyoruz Takıyoruz Arabaya Ya Bijonlar Tutmuyor Ya Jant Güzel Durmuyor... Araya Tesisat Döşeyelim Dedik Bu Sefer Cd Çalar Tutturamıyoruz Taktığımız Cd Çaların Ya Kafası Dışarda Kalıyor Yada Uymuyor Arabay Ayna Kapakları Sordum geçen Hafta Sipariş İle Gelir Dediler Bu Gun Orayada Uğradım Aldığım Cevap Şu : adamlar satıyorlarmış ama skoda yedek parça işini bırakmışlar... Yüce Oto Duysun İsterim sadece Koskoca Turkiyede Bir Octavia ya parça bulamıyoruz bu gun böyle hayal kırıklığına uğradığımdan dolayı arabayı bu pazar satacam hayatımın ilk arabası dediğim araba artık çıkacak hayatımdan ne yazıkki bizim afedersiniz ama döküntü şahine toros a murat 131 vb gibi araçlara parça bulunuyor ama 16 bin ytl lik aracımıza uyduracak parça bulamıyoruz sayın emir tuzel bey sizden istirhamım burda bir admin iseniz bu tür olayları değerlendirin ve yüce otoya iletin yada yapacaklarsa yapsınlar br şeyler sıkıntıdan ölmek üzereyim ve yazdıklarımı inanki sinirden patlayarak yazıyorum AngryAngryAngry[/QUOTE]

ben arkadaşa sonuna kadar katılıyorum çünkü bende gaziantepteyim aracım felicia glxi skodaya dair hiç bir şey yok modifiye açısından ya yedek parçalarımız pahalı ve sadece 3 kişi var satan birde servis 4 kişi. ama en yakınımız adana orada çok şey mevcut ve çok ucuz ya burada tampon 150 ytl adanada 70 ytl aynı tampon. bu konuda bende deliriyorum ama arabamıda bu sebepten dolayı satmayı düşünmüyorum sadece param olursa değiştirmek istiyorum alırsam ya skoda yada honda düşünüyorum. gaziantepte söylenen şu skoda antepte tutulmuyor. gelelim cadde27 kulübüne ben bu güne kadar ne sitesine girdim nede onlara gittim bana göre taklitçiler ve yaptıkları araba berbat onun için onları takma kafana. son birşey daha ben skodaya modifiyeden çok orjinalliğin yakıştığını düşünüyorum nasıl bir passat orjinalken daha güzelse skodada aynı benin kanaatim. saygılar
[/QUOTE]

bence gaziantepte bu yönde araştırma yapabileceğiniz yer yok sorun ondan kaynaklanıyor...internette bu araçlar için çok ekipman var özellikle jant ve ses tesisatı için bulamamanız imkansız ... üzmeyin kendinizi boş yere satmaya kalkınca beyenmeyenler başta almak ister aracınızı ...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti kmustafat » 15 Şub 2008, 09:57

arkadaşlar adanada sizlere yardımcı olacak tek yetlili arkadaşımız PİCK-UP rumuzlu semih kardeşimizdir. daha önce banada bilgi vermişti yedek parçacılar konusunda
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 15 Şub 2008, 11:14

[quote="KIVANC"]Arkadaşlar Hepinize Sonsuz Saygım Var Bu Ortamı Çok Sevdim Gerçekten Hepiniz Birer Abi Birer Kardeşsiniz Ama İnanki Çok Dokundu Bana Ya Arabamı Seviyorum Sevmiyorum Değil Ama Bu Olayı  Yaşayınca Siz Yerimde Olsaydınız Arabayı Yakardınız Valla Bu Ay İçerisinde Adanada Olabilirim Arkadaşlar Fiber İçin Adanaya Gidecem Adanadaki Arkadaşlar Yardımcı Olurlar İnşallah...[/QUOTE]

Kardeş modifiye işi keyif işi ve sabır işi sonuçta teyp,jant vs keyfekeder mevzular bende dün sıfır cerato için tüm jant marka ve modelleri arasında sadece 3 model jant bulabildim.4 bijon 114,3 aralık diye birşeyler bile öğrendim..şimdi işin uzmanı gibi aradığım jantçılara direk soruyodum 4x114,3 16'' jant alternatifi varmı elinizde diye..sorma şekli buymuş..WinkWink

yani sabır edecen...
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Ufuk KAPLAN » 15 Şub 2008, 11:32

[quote="KIVANC"] Arkadaşlar Hepinize Sonsuz Saygım Var Bu Ortamı Çok Sevdim Gerçekten Hepiniz Birer Abi Birer Kardeşsiniz Ama İnanki Çok Dokundu Bana Ya Arabamı Seviyorum Sevmiyorum Değil Ama Bu Olayı  Yaşayınca Siz Yerimde Olsaydınız Arabayı Yakardınız Valla Bu Ay İçerisinde Adanada Olabilirim Arkadaşlar Fiber İçin Adanaya Gidecem Adanadaki Arkadaşlar Yardımcı Olurlar İnşallah...[/QUOTE]

Bence sen hiç üzülme.

Birşeyleri el emegiyle yaptırma yoluna bak derim. inanki hem daha tatlı oluyor, hemde eşi benzeri olmuyor.

Benim aracıma görede hiç bir parca bulunmadı. bu sıkıntıyı bende yaşadım. Spor direksiyon bile yok skodaya göre. Ama el emegi işte, şahinin frezesi baglandı en kücük örnek.

Aracımdaki her noktada el emegi var.

O yüzden hazır parca bulmadan, özel olarak yaptırmanı tavsiye ederim, ki bakan gözünü alamasın.

Ama kocaman bi nazar boncuguda baglamayı unutma işlemler bitince :)
Ufuk KAPLAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti reprisal_hunter » 15 Şub 2008, 11:47

[quote="Ufuk KAPLAN"] [quote="KIVANC"] Arkadaşlar Hepinize Sonsuz Saygım Var Bu Ortamı Çok Sevdim Gerçekten Hepiniz Birer Abi Birer Kardeşsiniz Ama İnanki Çok Dokundu Bana Ya Arabamı Seviyorum Sevmiyorum Değil Ama Bu Olayı  Yaşayınca Siz Yerimde Olsaydınız Arabayı Yakardınız Valla Bu Ay İçerisinde Adanada Olabilirim Arkadaşlar Fiber İçin Adanaya Gidecem Adanadaki Arkadaşlar Yardımcı Olurlar İnşallah...[/QUOTE]

Bence sen hiç üzülme.

Birşeyleri el emegiyle yaptırma yoluna bak derim. inanki hem daha tatlı oluyor, hemde eşi benzeri olmuyor.

Benim aracıma görede hiç bir parca bulunmadı. bu sıkıntıyı bende yaşadım. Spor direksiyon bile yok skodaya göre. Ama el emegi işte, şahinin frezesi baglandı en kücük örnek.

Aracımdaki her noktada el emegi var.

O yüzden hazır parca bulmadan, özel olarak yaptırmanı tavsiye ederim, ki bakan gözünü alamasın.

Ama kocaman bi nazar boncuguda baglamayı unutma işlemler bitince :)
[/QUOTE]

ufuk abi dogru söylüyonda elemegi derken el becerisi olan bir usta desen daha  iyi olur herinsan yapamz bu işleri adam aarabanın içinede edebilir  
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

İleti kori6161 » 15 Şub 2008, 19:27

arkadaşım,bence peşin önyargılısın.İnsan isteyince yapamayacağı şey yoktur unutma.Bence kafanda bı tarz yyarat ve yavaş yavaş kendin yapmaya başla göreceksin daha güzel ve hoş olacak.UNUTMA HERKES SKODA KULLANAMAZ......SELAMETLE
kori6161
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kori6161 » 15 Şub 2008, 19:32

[quote="kori6161"]arkadaşım,bence peşin önyargılısın.İnsan isteyince yapamayacağı şey yoktur unutma.Bence kafanda bı tarz yyarat ve yavaş yavaş kendin yapmaya başla göreceksin daha güzel ve hoş olacak.UNUTMA HERKES SKODA KULLANAMAZ......SELAMETLE[/QUOTE]
kori6161
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KIVANC » 16 Şub 2008, 05:44

sağ olun arkadaşlar destek oldunuz birazda olsa ama kendi çabamız ile bir şeyler yapalım artık skodam.com küçük ve az bi topluluk değil hepimiz el ele versek yüce oto ya sorunlarımızı  bildirsek bence bu kadarı olmaz ben şahsen istanbulda olsaydım o yüce otonun sahibini bulur bilgisayar başına oturtur bak kardeşim insanların sorunlarını incele derdim superskoda.com adresinde bir sürü modifiye parçaları var bu bizim ülkemizde neden yok yani bir nebze olsa adamların yardımcı olması gerekirken adamlar bi arac satıyorlar 2 ayda teslim ediyorlar servislerden kimse memnun değil bu böyle yürümez anlayın artık beş para etmez kuş serisi renault vb araçlar piyasada adam bi çıksa anında parça bulup uyduruyor Yönetici abim en azından sen bir şey yap bizim gibi bir vatandaş olduğunu biliyoruz sen bu forumun yöneticisisin yani ne bileyim elinden ne gelirse bir nebzede bu güzel abiler ve kardeşlerimiz için yap saygılar

KIVANC
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti reprisal_hunter » 16 Şub 2008, 11:47

kori6161 biraz haklısın ama bu ön yargı değil tecrübe buranın ustaları böyle parayı alır ya yapar yada içine eder tabi iş modifiye oldugunda ise içine eder açık ve net bu
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir