hiç onu böyle görmediniz degil mi?

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hiç onu böyle görmediniz degil mi?

İleti PİCK-UP » 15 Şub 2008, 14:59

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti demir_01 » 15 Şub 2008, 15:15

doblo dakaramı katılmıs hayret
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 15 Şub 2008, 15:36

Doblo 4x4 ben görmüştüm galiba
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 15 Şub 2008, 16:38

hiç yakışıyormu allah aşkına
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nuriatasoy » 15 Şub 2008, 22:10

süper görünüyor !! Bir araç bu kadar mı kötü görünür
nuriatasoy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 16 Şub 2008, 00:53

doblo  babamda var ıgrenc otesı bır arac  benceee
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 16 Şub 2008, 01:44

ya burda skoda hariç tüm arabalar kötüleniyor genelde neden acaba  Smile
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 16 Şub 2008, 01:49

[quote="sılver_exelance"]ya burda skoda hariç tüm arabalar kötüleniyor genelde neden acaba  Smile[/QUOTE]

Hocam Audi, Seat, VolksWagwen gibi(kaliteli) markalar söz konusu olduğunda kötüleyeni hiç görmedim.Smile
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 16 Şub 2008, 02:02

[quote="loveskoda"][quote="sılver_exelance"]ya burda skoda hariç tüm arabalar kötüleniyor genelde neden acaba  Smile[/QUOTE]

Hocam Audi, Seat, VolksWagwen gibi(kaliteli) markalar söz konusu olduğunda kötüleyeni hiç görmedim.Smile
[/QUOTE] EĞER SKODA wW PATENTİNDE ÜRETİLMESE EMİNİM Kİ ONUDA KÖTÜLERLER
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 16 Şub 2008, 02:05

[quote="sılver_exelance"]ya burda skoda hariç tüm arabalar kötüleniyor genelde neden acaba  Smile[/QUOTE] LOL
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 16 Şub 2008, 02:07

[quote="sılver_exelance"][quote="loveskoda"][quote="sılver_exelance"]ya burda skoda hariç tüm arabalar kötüleniyor genelde neden acaba  Smile[/QUOTE]

[/QUOTE] EĞER SKODA wW PATENTİNDE ÜRETİLMESE EMİNİM Kİ ONUDA KÖTÜLERSİNİZ [/QUOTE]

Skodayı VW üretmeseydi ve bu kalitede üretseydi yine överdim...

Daha 4-5yıl öncesine kadar Skoda nın VW ile ilişkisini bile bilmiyordum...Smile
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 16 Şub 2008, 02:19

ASLINDA  SKODA O KADAR KALİTELİ DEĞİL ARKADAŞIM BENDE KULLANICISIYIM. AMA AÇIK KONUSURUM BİRAZ .NE KALİTESİ VAR Kİ.GÜNÜMÜZDEKİ TÜM ARÇLAR HEMEN HEMEN SKODA İLE AYNI VEYA DAHA ÜSTÜN DONANIMA SAHİP BENCE.SU VAR Kİ ÖRNEK VERİYORUM; ADAM SAHİNE BİNERKEN VEYA  FAVOYA BİNERKEN ARACINI DEĞİŞTİRME KARARI ALIYOR GİDİYOR Bİ OCTİ ALIYOR . ONDAN SONRA VAY EFENDİM TIK YOK ARABADA ŞÖYLE İYİ BÖYLE GÜZEL BAŞLIYOR ÖVMEYE.TABİ ÖVECEK  EŞŞEK TEN ATA BİNİYOR DEYİM YERİNDEYSE.NEYSE  SÖZÜN ÖZÜ BİZİM MİLLET(BEN HARİÇ Smile) KENDİ KULLANDIĞI HER ŞEYİ ÖVMEYİ SEVİYOR BAŞKALARINDA OLAN VE KENDİNDE OLAN (OTOMOBİL V.S)KENDİNİNKİNDEN İYİ OLDUĞUNU BİLE BİLE KÖTÜLEMEYE ÇALIŞSADA ;SONUÇ İTİBARİYLE KENDİLERİNİ KANDIRIYORLAR KENDİLERİNİ....
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 16 Şub 2008, 02:23

[quote="sılver_exelance"]ASLINDA  SKODA O KADAR KALİTELİ DEĞİL ARKADAŞIM BENDE KULLANICISIYIM. AMA AÇIK KONUSURUM BİRAZ .NE KALİTESİ VAR Kİ.GÜNÜMÜZDEKİ TÜM ARÇLAR HEMEN HEMEN SKODA İLE AYNI VEYA DAHA ÜSTÜN DONANIMA SAHİP BENCE.SU VAR Kİ ÖRNEK VERİYORUM; ADAM SAHİNE BİNERKEN VEYA  FAVOYA BİNERKEN ARACINI DEĞİŞTİRME KARARI ALIYOR GİDİYOR Bİ OCTİ ALIYOR . ONDAN SONRA VAY EFENDİM TIK YOK ARABADA ŞÖYLE İYİ BÖYLE GÜZEL BAŞLIYOR ÖVMEYE.TABİ ÖVECEK  EŞŞEK TEN ATA BİNİYOR DEYİM YERİNDEYSE.NEYSE  SÖZÜN ÖZÜ BİZİM MİLLET(BEN HARİÇ Smile) KENDİ KULLANDIĞI HER ŞEYİ ÖVMEYİ SEVİYOR BAŞKALARINDA OLAN VE KENDİNDE OLAN (OTOMOBİL V.S)KENDİNİNKİNDEN İYİ OLDUĞUNU BİLE BİLE KÖTÜLEMEYE ÇALIŞSADA ;SONUÇ İTİBARİYLE KENDİLERİNİ KANDIRIYORLAR KENDİLERİNİ....[/QUOTE]

Bunun ben de farkındayım... Ama dürüst insanlar doğruları da söylüyor..

Mesela benim dayım, kaliteli olduğunu düşündüğü için Corolla aldı... Ancak şimdi bizim Fabia nın çok daha kaliteli olduğunu söylüyor...LOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 16 Şub 2008, 02:25

MESELA BENİM AMCAM DA TEMPRASINI SATIP DİZEL TDI FABİA ALDI ADAMI NE ZAMAN GÖRSEM TÖBE BİDAHA DİYOR SKODAYA TEMRASINI ARIYOR . ( BÖYLE ÖRNEKLERDE VAR ARABA  DAHA 2007 MODEL ) AMA BUNLAR İSTİSNADIR TABİ HER 100 KİŞİDE 2 KİŞİ ÇIKAR DİYEİLİRİZ BELKİ
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 16 Şub 2008, 02:29

Tabiiki... İnsanların beğenileri çok değişken...

Herkes ihtiyaç ve beklentilerine göre araç almalı...

Mesela bi tanıdığımın Fabia HB TDI aracı var, bagajının küçük olduğundan yakınıyor...LOL İhtiyacı olan büyük bagaj... Ama gidip sedan alacağına HB almışLOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti samsunyusuf » 16 Şub 2008, 02:38

ya ben kime inanacağımı şaşırdım kimi diyo fabia vw audi kalitesinde, kimi diyor pek kaliteli sayılmaz.Benim gibi cahil de kime inansın?
samsunyusuf
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 16 Şub 2008, 02:46

[quote="samsunyusuf"]ya ben kime inanacağımı şaşırdım kimi diyo fabia vw audi kalitesinde, kimi diyor pek kaliteli sayılmaz.Benim gibi cahil de kime inansın?[/QUOTE]

Estağfurullah abi...

Biz 16 yıldır Skoda markasındayız, bi gün üzüldüğümüz olmadı...

Skoda, duygusal bir marka... Çok kaliteli ayrıca...

Aşağıdaki resim markanın kalitesini açıklıyor bence:

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 16 Şub 2008, 12:09

[quote="samsunyusuf"]ya ben kime inanacağımı şaşırdım kimi diyo fabia vw audi kalitesinde, kimi diyor pek kaliteli sayılmaz.Benim gibi cahil de kime inansın?[/QUOTE] hoca fabia kesinlikle vw miş audi miş bunların yanından bile geçemez .Doğru olan bu forum dışından birilerine sorarsan sana daha ayrıntılı ve doğru bilgiyi verirler .Ama forum dışı
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir