GÜMÜŞ RENGİ ŞERİT

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

GÜMÜŞ RENGİ ŞERİT

İleti octaviamania » 03 Mar 2008, 01:36

arkadaşlar tamponlardaki kapı yanlarındaki siyah plastık seritlerin üstüne kaplama yapmak istiyorum.ayrıca kapı kolu ve cam kenarlarına...kapı tutacakları için takım olarak satılıyo fiyatı 35 ytl...diğer ksımları nasıl nerden bulabilirim...çorumda tavsiye edeceğiniz yer varsa sevinirim....ayrıca octavianın bagajına sub vofer yada vofer koyan arkadas varsa nasıl nereye monte edilir en uygun sekilde acaba?

octaviamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 03 Mar 2008, 12:47

[quote="octaviamania"]arkadaşlar tamponlardaki kapı yanlarındaki siyah plastık seritlerin üstüne kaplama yapmak istiyorum.ayrıca kapı kolu ve cam kenarlarına...kapı tutacakları için takım olarak satılıyo fiyatı 35 ytl...diğer ksımları nasıl nerden bulabilirim...çorumda tavsiye edeceğiniz yer varsa sevinirim....ayrıca octavianın bagajına sub vofer yada vofer koyan arkadas varsa nasıl nereye monte edilir en uygun sekilde acaba? [/QUOTE] kapı kenarları ve cam kenarlarına bu şeritten bulabilirsem bende almak istiyorum.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir