octi cd'li teyp kodu hk

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octi cd'li teyp kodu hk

İleti isnilgiz » 25 Eyl 2008, 16:57

Daha önce defalarca tartışıldı bu konu. SKoda da bir muammadır cd kodu olayı. Daha önce de cd kodunu veriyorlar vermiyorlar diye tartıştık durduk. Ben sonunda çekoslvakyayla mailleşerek almıştım. Bir de ingilterede bir site var internetten 5 pound (yaklaşık 12-13 lira) havale ederseniz ve teyp seri nosunu gönderirseniz size açılabilecek bir kod gönderiyorlar.

Bir de Konya da bir arkadaş var, yabancı forumlarda kendisine gönderilen bilgilere göre elin yabancısına cd kodunu gönderiyordu.
Türkiye dekine niye göndermesin. Sanıyorum elinde program var. 

Ayrıca siz de bu programları internetten satın alabiliyorsunuz.

Aslında bu konu hakkında bir çok bilgi var elimde ama evdeki bilgisayarımda olduğu için şimdi bunlarla ilgilenemiyorum.

isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviaman » 27 Eyl 2008, 14:29

Bu kodun Araç kitabında kesinlikle kodların bulunduğu etiket üzerinde olması gerekiyor.VW de aynen öyle.Yani bende bu konuda sıkılıyorum açıkçası.skoda burdan alcağı 20-30 liranınmı peşinde nedir bu olay anlamadım.En kısa zamanda sorucam servise. 
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti KASIMPŞALI. » 30 Eyl 2008, 01:15

AYNISI BABAMIN DOBLODA OLDU   TEYP SIFRE ISTEDI  SERVISI ARADIM GELIN YARDIMCI OLALIM DEDI    TELDEN VERMENIZ MUMKUNMUDR DEDIM  EVET DEDI    VE  RUHSAT BILGILERINI VERDIKTEN SONRA  SIFREMI SOYLEDIClapClapClapClapClap
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir