hoparlör yardımı lütfen

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hoparlör yardımı lütfen

İleti ugur_clskn » 23 Kas 2009, 03:36

arkadaşlar merhaba felime yeni teyp aldım next cd mp3 usb hafıza kartlı falan. çıkış 4x45w şimdi ön kolonlar cızırtı yapıyo önlü arkalı değişmem lazım kolonları kaç wattlık bişeyler alsam bilemıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden tesekkurler...

PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti aavci22 » 23 Kas 2009, 04:01

Son zamanlarda çoğu ana ünite artık kendi içinde 4x45 amfileriyle gelmektedir. Bu da şu anlama gelir: Extra bir amfiye gerek duymadan bu alete 4 ayrı kolon bağlarsınız ve bunların her birine her bir kanaldan ayrı ayrı olmak üzere 45W yollarsınız.. 4 tane ayrı ayrı 45W... Böyle güçlü bir ana ünitenin birçok avantajı vardır.. Size hem daha kuvvetli kolonlar kullanma imkanı verir, hem de ses daha yüksek seviyelerde distorsiyona uğrayacaktır. Tabi bu özellik hiç bir işe yaramayabilir de..
Benim tavsiyem ekonomik açıdan;

arkadaşımda aynısı var kendisi memnun ses gayet tok çıkıyor.

ama üstadlar daha iyi fikir verecektir.Thumbs%20Up

aavci22
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 23 Kas 2009, 10:10

Uğur dediğin teybi kaç paraya aldın ve markası nedir? Usb özelliği çok güzel...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 23 Kas 2009, 10:12

Kolon tavsiyem kesinlikle bütçen elverirse Blaupunkt ya da Sony Xplood marka kolonlardır... Başka markaları boşver, birde pioneer olabilir en son tercih olarak. Jamo da üstün bir markadır, ancak oto kolonu üretiyormu bilemiyorum...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti ugur_clskn » 24 Kas 2009, 00:54

soner abi sende teyibi değişcektin haberim var uzun zamandır araştırıyorum teyp olayını sony nin usb lısını bulmustum dogubankta 190 liraya ama garantısı yoktu garantılısıde yerıne gore 260 290 arasında degısıyodu baktım cok para next i aldım 2 yıl garantısı var hafıza kartı ve vcd olayıda var belkı ılerde ufak bı ekran da yapabılırım memnunum teypten gayet ıyı tabı ses cıkısı sony veya    pıoneer kadar ıyı degıl ama benı ıdare edıyo. kadıkoy yazıcıoglundan 145 e aldım nette 220 heryerde... http://www.demirticaret.tv/default.asp?git=10&urun=360
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir