Uydu Alıcısı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Uydu Alıcısı

İleti Bluedays » 24 Arl 2009, 19:01

Arkadaşlar 1,5 ay önce almış olduğum seoul hiremco x3 uydu alıcısını satmaya karar verdim. Uydu alıcısı şu an piyasada bulunan en üst donanımları muhafaza ediyor. Hem usb girişi var, hem kart girisi, hem modül girişi. Araştırdığınızda göreceksiniz.

Satma kararı almamdaki sebep, benim uydu alıcım thor uydusundaki yüzde 80 kanalın şifresini çözme özelliğine sahip. (Discovery, national geopraphic ve diğer tüm kanallar)

fakat sitede oturduğumdan dolayı merkez anten sistemi mevcut. Sadece benim isteğimle 32 dairenin kullandığı antenin yönünü değiştirme şansım yok. Balkona bağlatayım dedim balkon cephesinden thor uydusunun kurulamayacağını söyledi uyducular .

Dolayısıyle belgesel kanallarını izleyemiyorum. Bu duruma sinir olmuş durumdayım.

Uydumun hiçbir sıkıntısı yoktur. Sadece getirip, fişini taktım, çıkartıp, yollayacağım.

Belirlediğim fiyat 125 TL'dir.

Kullanmak isteyen bir arkadaşımız olursa lütfen özelden bana ulaşsın.

Uydunun linki aşağıdadır.

Mutlaka daha ucuzu ve pahalısı olacaktır. Lütfen fiyat konusunda yorum yapmayınız.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir