Fabia CD Çalar uygulması.... Resimli

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia CD Çalar uygulması.... Resimli

İleti edoras » 28 Arl 2009, 00:21

hafta sonu iyiden iyiye ısındığım fabia aracıma birde vw çıkması bir cd çalar ekleyeyim dedim ve ortaya bu görüntüler çıktı..... cd çalar düşünen arkadaşlara örnek olur sanırım....
bu arada gece resmini çekmeği unuttum  onuda hemen çekip ekleyeceğim....

resimler cep telefonu ile çekildi ama idare eder açıklıktadır

bu arada soracak arkadaşlara üst taraftaki boşluk için çıta bulamadım geçici olarak praktikerden kapı hava sızdırması için takılan süngerimsi bir bant alıp uyguladım fenada durmadı :))))))))  

gece resimleri eklendi :) bence hiçbir sorun yok.... 

Skoda Fabia Choice 101Hp Düplü!!!!
Kullanıcı avatarı
edoras
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia

İleti fıratt » 28 Arl 2009, 00:27

rcd4200 gece mavi ışıktan baska hiçbişey goremezsin ekranında,birde immobilizerin bu teyp ile uyuşmaz ve kafasına esince açılır esmezse açılmaz kafayı tırlatır yani bu teypten bende takmıştım,uste yapıştırdıgın bant iyi olmuş ama teyp lezzet vermez ilerde haberin olsun
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti edoras » 28 Arl 2009, 00:31

şimdilik sıkıntı çekmedim o konularda bakalım ...... kısmet

Kullanıcı avatarı
edoras
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 28 Arl 2009, 00:33

gece bin bakalım radyo frekansını oku bana ustad..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti edoras » 28 Arl 2009, 00:35

şimdi inip aşağıya bakacam walla da araç 2 sokak altta üşeniyorum yarın çekecem resimleri

Kullanıcı avatarı
edoras
CLASSIC
CLASSIC

İleti balarest » 28 Arl 2009, 00:39

ben orjınal teybe dokunmadım altta ıkıncı bır usb cd kartlı mp3 çalar taktm
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti C@GL@R » 28 Arl 2009, 01:19

şimdi bende bu cd çalardan taksam sadece cd okuyacak o yüzden kaset çalardan farkı yok bnmiçin..ama güzel çalışma olmuş..ilerde uygun bulursam bi cd çalar almayı düşünüyorum..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti fıratt » 28 Arl 2009, 01:22

[quote="caglarkrbyk"]şimdi bende bu cd çalardan taksam sadece cd okuyacak o yüzden kaset çalardan farkı yok bnmiçin..ama güzel çalışma olmuş..ilerde uygun bulursam bi cd çalar almayı düşünüyorum..
[/QUOTE]
rcd 4200 her turlu ses cdsi yani track ve mp3 çalar,klasorleri ayrı ayrı sıralar yabana atılıcak cihaz değildir..ses çıkışıda mukemmeldir..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti C@GL@R » 28 Arl 2009, 01:25

mp3 çalıyorsa işte o zaman alınır..bi bakalım nette belki vardır kelepir bişi..Smile
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti edoras » 29 Arl 2009, 01:09

[quote="samet"]rcd4200 gece mavi ışıktan baska hiçbişey goremezsin ekranında,birde immobilizerin bu teyp ile uyuşmaz ve kafasına esince açılır esmezse açılmaz kafayı tırlatır yani bu teypten bende takmıştım,uste yapıştırdıgın bant iyi olmuş ama teyp lezzet vermez ilerde haberin olsun[/QUOTE]

samet hocam sanırım senin taktığın teyipte sorun vardı gece resimlerini ekledim sorun yok ...
Kullanıcı avatarı
edoras
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 29 Arl 2009, 11:26

Uygulama iyi olmuş bence, kaliteli bir ürün ve mp3 okuyor, bu da güzel.
Ama cihaz vw için tasarlandığından dolayı tuş ve ekran ışıkları biraz sırıtmış.Bu cihaz kontak takılı değilken de çalışmaz, cihaz kapalıyken ve aracın park lambaları açıkken tuş aydınlatması da çalışmaz bildiğim kadarıyla.GALA, varsa direksiyon kumandası (zaten TR deki fabialarda yok) ve dot matrix ekranı da ( birçok fabiada yok) kullanamazsınız.

% 100 uyumlu olmasa da sony, pioneer ya da dandik tüm marka cihazlardan daha uyumlu olduğu da bir gerçek.Güle güle kullanın, yinede iyi seçim.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti edoras » 29 Arl 2009, 21:26

[quote="hetepe"]Uygulama iyi olmuş bence, kaliteli bir ürün ve mp3 okuyor, bu da güzel.
Ama cihaz vw için tasarlandığından dolayı tuş ve ekran ışıkları biraz sırıtmış.Bu cihaz kontak takılı değilken de çalışmaz, cihaz kapalıyken ve aracın park lambaları açıkken tuş aydınlatması da çalışmaz bildiğim kadarıyla.GALA, varsa direksiyon kumandası (zaten TR deki fabialarda yok) ve dot matrix ekranı da ( birçok fabiada yok) kullanamazsınız.

% 100 uyumlu olmasa da sony, pioneer ya da dandik tüm marka cihazlardan daha uyumlu olduğu da bir gerçek.Güle güle kullanın, yinede iyi seçim.
[/QUOTE]

teşekkürler üstadım ışıklar konusunda haklısın lakin renkleri çok canlı olmadığı için pek sıkıntı yaratmıyor diğer konular ise tam tersi araçta anahtar olmasada çalışıyor ve ışıkları park lambalarına bağlı değil devamlı yanıyor bende anlam veremedim :)) orjinal teyipten alışılmış olaylar burada tam tersi olduğu için arada açık unuttuğum oluyor araçtan kısa süreli çıkışlarda :) birde o gala sistemi ve dodmatrix olayını pek anlamadım bildiğim konular değil sizden duydum biraz araştırayım bakalım ne çıkacak ??
Kullanıcı avatarı
edoras
CLASSIC
CLASSIC

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir