Navitech CDT-6800UDT

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Navitech CDT-6800UDT

İleti tezerozen » 05 Mar 2010, 21:20

http://www.hepsiburada.com/navitech-cdt-6800udt-divxmp4dvdvcdcdcd-rcd-rwmp3-calar/ProductDetails.aspx?productId=otdelcdt6800bdt&categoryId=26080

Bu ürün nasıldır.2001 octavia eleganc ın ses sistemiyle uyum sağlar mı acaba.Yardımcı olabilirseniz sevinirim...Çok yüksek ses beklentim yok ses temiz ve dengeli olsun yeter...

2001 Octavia Elegance Combi
tezerozen
CLASSIC
CLASSIC

İleti ufuk05 » 05 Mar 2010, 21:24

Teyip hakkında deneyimim olmadı.Şunu düşünmekte fayda var.Pioneerin  normal bi teyibi bu paraya alınırken ekranlı bi teyip aynı paraya ne kadar temiz ses verir.Navitech in in das teyibi temiz ses vermiyordu
ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zulo » 06 Mar 2010, 02:12

Ya arkadaşlar konu açıkken yeni bir konu açmıyayım dedim..

Pioneer 2150 usbli teyp aldım.gösterge paneli yeşil ışık olduğu için teypin aydınlatma ışıklarıda yeşil diye bunu seçtim.250 montaj dahil elindede hazır fabiş çerçevesi varmış 40-50 tl ye getirteceğim çerçeveyide 20 liraya verince gayet güzel oldu arka haporlör yuvalarına da 10cm lik haporlör taktırınca akustik biraz daha iyi oldu.

Ama giren şemsiye açılmaz hesabı öğrendimki sonu ..50  ile biten seriler neüdüğü belirsiz bir distirübütörün getirdiği kaçak diye bilinen modellermiş RDS yok.garanti yok.bu ürünün aynısı emsali 2120 fiyatıda hemen hemen aynı türkiye pazarına dağıtan distirübütörü DİGİCOM.sitesinde de 50'li seriler yok zaten.bilsem onu alıdım.Montaj yapılırken farkettim teypin arkasındaki seri no'sunun yazılı olduğu etiket yırtık why? diye sordum.distürübütör kendisi söküyor dediler. teyp de RDS olmamasından başka bi sıkıntı yok ama insanın canı sıkılıyor yinede  geri versen verilmez satsan satılmaz.

Benim gibi böyle tecrübe yaşamış yada şahit olmuş arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum.??
[color=#ff0000][size=5][/size][/color]
Kullanıcı avatarı
zulo
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: honda civic 1.6 ies

İleti tezerozen » 06 Mar 2010, 02:18

[quote="zulo"] Ya arkadaşlar konu açıkken yeni bir konu açmıyayım dedim..

Pioneer 2150 usbli teyp aldım.gösterge paneli yeşil ışık olduğu için teypin aydınlatma ışıklarıda yeşil diye bunu seçtim.250 montaj dahil elindede hazır fabiş çerçevesi varmış 40-50 tl ye getirteceğim çerçeveyide 20 liraya verince gayet güzel oldu arka haporlör yuvalarına da 10cm lik haporlör taktırınca akustik biraz daha iyi oldu.

Ama giren şemsiye açılmaz hesabı öğrendimki sonu ..50  ile biten seriler neüdüğü belirsiz bir distirübütörün getirdiği kaçak diye bilinen modellermiş RDS yok.garanti yok.bu ürünün aynısı emsali 2120 fiyatıda hemen hemen aynı türkiye pazarına dağıtan distirübütörü DİGİCOM.sitesinde de 50'li seriler yok zaten.bilsem onu alıdım.Montaj yapılırken farkettim teypin arkasındaki seri no'sunun yazılı olduğu etiket yırtık why? diye sordum.distürübütör kendisi söküyor dediler. teyp de RDS olmamasından başka bi sıkıntı yok ama insanın canı sıkılıyor yinede  geri versen verilmez satsan satılmaz.

Benim gibi böyle tecrübe yaşamış yada şahit olmuş arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum.??
[/QUOTE]

Ben bu akşam 2120 sipariş ettim navitech içime sinmedi bir türlü.<peki montajında sorun yaşıyacakmıyım bizim blogna c50 blaupunkt ile soketleri tutacakmı acaba???
tezerozen
CLASSIC
CLASSIC

İleti zulo » 06 Mar 2010, 02:26

çok iyi etmişsiniz 2120 ye kara vermekle hayırlı olsun.

soketlerinde 10 TL lik bir sorun yaşayabilirsiniz uymazsa muhtemelen uymayabilir.kestirmeniz iptal etmeniz gerekecek.ama 5-10 liralık farklı bir soket taktırın ki ileride orginal yeypini takacak olursanız tık diye rahatça ve 1 dakikada takarsınız. 
Kullanıcı avatarı
zulo
CLASSIC
CLASSIC

İleti tezerozen » 06 Mar 2010, 02:32

[quote="zulo"] çok iyi etmişsiniz 2120 ye kara vermekle hayırlı olsun.

soketlerinde 10 TL lik bir sorun yaşayabilirsiniz uymazsa muhtemelen uymayabilir.kestirmeniz iptal etmeniz gerekecek.ama 5-10 liralık farklı bir soket taktırın ki ileride orginal yeypini takacak olursanız tık diye rahatça ve 1 dakikada takarsınız. 
[/QUOTE]

Bu soketi her yerden temin edebilirmiyim acaba.Ben ilçede yaşıyorum çünkü.İnternetten falan sipariş vrilebiliyormu???
tezerozen
CLASSIC
CLASSIC

İleti zulo » 06 Mar 2010, 02:51

iyi bir elektronikçiye (tepçiye) montaj yaptırın bence. O temin eder belki elinde bile vardır. 
Kullanıcı avatarı
zulo
CLASSIC
CLASSIC

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir