xcarlink (bakmadan geçmeyin)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

xcarlink (bakmadan geçmeyin)

İleti Powerfull2 » 06 Mar 2010, 02:26

Arkadaşlar xcarlink diye bir alet var. Kullanan varmı. Cd changer bağlantısına bağlanıyor teybin. usb flash disk veya sd kart kullanarak mp3 çalabiliyorsunuz. üstelik aracın orijinalliği hiç bozulmuyor. Direksiyon kumandalarıda çalışıyor. teyp çalarlara da oluyor galiba.

Kullanıcı avatarı
Powerfull2
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Octavia Collection Plus 2004

İleti zulo » 06 Mar 2010, 02:33

[color=#ff0000][size=5][/size][/color]
Kullanıcı avatarı
zulo
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: honda civic 1.6 ies

İleti SELİM_ANK » 06 Mar 2010, 02:38

walla onu bilmiorumda ben 4,5tlye bi alet aldım kaset adaptörü die onu telefona bağlıorm telefondaki şarkıları rahatlıkla dinliorum araç hoparlörlerinden hemde gayet ii bi ses kalitesiyle
Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti önder38 » 06 Mar 2010, 11:31

100 euro mu? yuhhhhh    Thumbs%20Down
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia TDI

İleti ilgazdr » 06 Mar 2010, 11:34

Arkadaşım bende zamanında bu konuları çok araştırdım.Hatta Ankarada montajı yapan yere gidip konuşmuştum.Öncelikle şunu belirteyim çok iyi bir cihaz.Kullanımı çuk kolay.Piyasada iki tipi var.Sen kart,USB ve aux girişi olan modeli tercih et.Umarım fiyatı hakkında bilgin vardır.Ben son anda çok pahalı olduğu için vazgeçmiştim.Ama aracın orjinalliğini bozmadan.Tüm kumandaları kullanarak müzik dinlemek istiyorsan başka çaren yok.Birde benim aracın teybinde aux çıkışı yok.bu nedenle bu cihazı harici navigasyon cihazının sesini arabanın teybine aktara bilmek içinde düşünmüştüm.
ilgazdr
CLASSIC
CLASSIC

İleti Powerfull2 » 07 Mar 2010, 00:45

[quote="ilgazdr"]Arkadaşım bende zamanında bu konuları çok araştırdım.Hatta Ankarada montajı yapan yere gidip konuşmuştum.Öncelikle şunu belirteyim çok iyi bir cihaz.Kullanımı çuk kolay.Piyasada iki tipi var.Sen kart,USB ve aux girişi olan modeli tercih et.Umarım fiyatı hakkında bilgin vardır.Ben son anda çok pahalı olduğu için vazgeçmiştim.Ama aracın orjinalliğini bozmadan.Tüm kumandaları kullanarak müzik dinlemek istiyorsan başka çaren yok.Birde benim aracın teybinde aux çıkışı yok.bu nedenle bu cihazı harici navigasyon cihazının sesini arabanın teybine aktara bilmek içinde düşünmüştüm.[/QUOTE]
http://www.xcarlink.com.tr/ sitesindeki tüm vw doğuş otolarda satılıyormuş ama onda sd card okuyucu yok. Ben beyendim açıkçası orijinal müzik sisteminin yerini hiç birşey tutmuyor. zaten normalde cd changer almak hiç mantıklı değil bu alet varken. Ben Navigasyonlu ve tv li teyplerden de almak istiyorum ama onlarda çok pahalı. Hemde direksiyon kumandaları kullanılamıyor. kullanılanları var ama onlar daha pahalı. açıkçası kararsız kaldım.
Kullanıcı avatarı
Powerfull2
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 08 Mar 2010, 17:51

Böyle bir alet ben de buldum, DMC marka

21500  TL

''

Aracın iç dizaynını bozmak istemeyenlere, orjinal teybinde yada cd çalarında mp3 dinleme fırsatı.USB flash disk yada SD kartınızla çalışan bu aygıtı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aux girişi de vardır. FM transmitter DEĞİLDİR. Kaliteli ve net ses için en iyi yöntemdir.Adresinize kurulum manueli ve kablosu ile gönderilir.Audi,Volkswagen, SKODA, Seat için uyumlu modeller bulunur. 8 pin cd changer girişli teyplere uygundur. Montajı herhangi bir oto teypcisinde kolaylıkla yapılabilir. Yurtiçi kargo alıcıya aittir. Cd kalitesinde ses. Kontrol teyp üzerindendir. Ürün orjinal kutusunda değil toplu halde kolide gelmektedir gümrük sebebiyle. Gönderilirken uygun şekilde kutulanır.

http://www.sahibinden.com/usb_sd_digita ... isplayitem 
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mbarman » 08 Mar 2010, 18:27

[quote="hetepe"]Böyle bir alet ben de buldum, DMC marka

21500  TL

''

Aracın iç dizaynını bozmak istemeyenlere, orjinal teybinde yada cd çalarında mp3 dinleme fırsatı.USB flash disk yada SD kartınızla çalışan bu aygıtı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aux girişi de vardır. FM transmitter DEĞİLDİR. Kaliteli ve net ses için en iyi yöntemdir.Adresinize kurulum manueli ve kablosu ile gönderilir.Audi,Volkswagen, SKODA, Seat için uyumlu modeller bulunur. 8 pin cd changer girişli teyplere uygundur. Montajı herhangi bir oto teypcisinde kolaylıkla yapılabilir. Yurtiçi kargo alıcıya aittir. Cd kalitesinde ses. Kontrol teyp üzerindendir. Ürün orjinal kutusunda değil toplu halde kolide gelmektedir gümrük sebebiyle. Gönderilirken uygun şekilde kutulanır.

[/QUOTE]
engin o vatandaş bana geçen hafta mesaj attı ürünler gelmiş ama fiyatı 215tl olarak güncellemiş. siz daha önce fiyat sorduğunuz için 150tl den vericem dedi ama bana hala çok pahalı geldi.
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti maozkan64 » 09 Mar 2010, 00:14

Ben 1 senedir arabamda kullanıyorum, ebay'den getirtmiştim.

Ses kalitesi harika, çok güzel müzik dinleniyor.
Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Alaeddin ÖZKAN
Nereden: Kayseri
Arabanız: Octavia Collection 2004

İleti Powerfull2 » 09 Mar 2010, 02:18

30 tl ye FM Transmitter aldım. Hafızası yok Çok hoşuma gitmedi açıkcası cızırtı geliyor bazen insanın canını sıkıyor.  tam frekansını mı bulamadım bilemiyorum. ama müzik kulağa hoş gelmeli bence Şu cd changer alternatifi alet ucuz olsaydı ne olurdu sanki...Cry
Kullanıcı avatarı
Powerfull2
CLASSIC
CLASSIC

İleti murat11h1 » 09 Mar 2010, 02:57

Tek kelimeyle PAHALI arkadaşlar.Değmez 100 liraya kaliteli philipsin sony nin mp3 playerları var al kullan.Son derece kaliteli ses dinleyin .Yüksek demiyorum kaliteli diyorum.
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti hetepe » 09 Mar 2010, 10:34

[quote="mbarman"] [quote="hetepe"]Böyle bir alet ben de buldum, DMC marka

21500  TL

''

[/QUOTE]
engin o vatandaş bana geçen hafta mesaj attı ürünler gelmiş ama fiyatı 215tl olarak güncellemiş. siz daha önce fiyat sorduğunuz için 150tl den vericem dedi ama bana hala çok pahalı geldi.
[/QUOTE]

Aynı mesajı bana da attı, ben de bir daha bu fiyata bulamayacağımı düşünerek, ve de bundan sonra da değiştireceğim arabamın vw grubu olacağını öngörerek satın aldım, bekliyorum ürünün gelmesini.Olumlu ya da olumsuz durumu paylaşacağım, ona göre hareket edersiniz.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mbarman » 09 Mar 2010, 11:41

[quote="hetepe"][quote="mbarman"] [quote="hetepe"]Böyle bir alet ben de buldum, DMC marka

21500  TL

''

[/QUOTE]
[/QUOTE]

Aynı mesajı bana da attı, ben de bir daha bu fiyata bulamayacağımı düşünerek, ve de bundan sonra da değiştireceğim arabamın vw grubu olacağını öngörerek satın aldım, bekliyorum ürünün gelmesini.Olumlu ya da olumsuz durumu paylaşacağım, ona göre hareket edersiniz.[/QUOTE]
yorumlarını bekliyoruz. ona göre düşünebilirim.
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir