cd

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

cd

İleti efeege09 » 20 Arl 2005, 23:01

Arkadaşalar octavianın orjinal cd mp3 çalarının fiatını biliyor musunuz? Biliyorsanız bana ulaştırırsanız sevinirim

efeege09
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Türker Ateş
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVİA FSI

İleti yonetici » 21 Arl 2005, 11:10

Skoda orijinal cd çalarlar 1.168 YTL KDV Dahil fiyattan başlıyor 1.500 YTL ye kadar çıkıyor. Değiştirmeniz gerekiyor ise orijinal almak oldukça saçma bir seçim olur. Çünkü bu fiyata oldukça iyi bir müzik sistemi kurulabilir. Eğer cihazınız arızalı ise VolksWagen grubunun Grundig markalı teyplerinin tamirinde yetkili Modvi Elektronik 0212 286 2270 Atatürk San. Sit. 2. Ks. 25. Sk. No:939 Maslak- Istanbul ile irtibat kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti efeege09 » 22 Arl 2005, 18:45

Cevap için teşekürler. Ama ben su anda t.dağ sarköydeyim ve oraya gitmem zor. Benim merak ettiğim orjinal olmayan mp3 çaları düzgün bir şekilde monte edebilirler mi?  Mesela ben octavialardaki teyp altındaki boşluğa düşünüyorum orjinal teybi çıkarmak istemiyorum ikisini birlikte kullanmak mümkün olur böylece o boşluğa  uygun bir mp3 çalar markası var mı? Ben de fazla pahalı olmayan bir marka düşünüyorum örneğin kamasonic uygun şekilde monte olur mu? Görsellik önemli çünkü...
efeege09
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Türker Ateş
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVİA FSI

İleti yonetici » 22 Arl 2005, 23:51

orijinal müzik sisteminin değiştirilmesi ile ilgili zaten forumumuzda bir konu bulunuyor. Orijinal teyp çıkarıldığında oradki boşluğu gayet hoş bir şekilde kapatacak teyp çerçevesinin nereden temin edilebileceğindende bahsediliyor. http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=5&PN=1 tekrar bu adrese bir gözatmanızı öneririm.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir