Orjinal Teybimde Amfi çıkışı yok yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Orjinal Teybimde Amfi çıkışı yok yardım

İleti Erdemsah » 09 Haz 2010, 18:07

Arkadaşlar aracım Peugeat 206 HDI Skoda servisi sahibiyim . Benim peugeot'a anfi ve bir kaç kolon bağlamak için hareketlendim . Teybi söktüğümde arkasında anfi çıkışı olmadığını gördüm . Neyse dedik an fi tesisatını çektik kolonları yerleştirdik şimdi sıkıntım şu . Elektrikçi ustam orjinal teybimin arkasındaki çıkışa bağlanarak anfi kablosuna dönüşen bir ara aparattan bahsetti ve karaköyde satıldığını söledi bilgisi olan bu aparatı bilen ve hatta tedariği konusunda yardımcı olabilecek kimse varmı . ce vaplarınızı bekliyorum . Saygılarımla

Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti felicia_3437 » 09 Haz 2010, 21:16

slm abim adı anfı cevırıcı olan bu paraca 20 ile kalıtesıne göre 60 tl ye kadar cıkıyor gayaet te ıyı fazıfesınıyapıyordus gun balanın ca ama bıraz kalıtelısını almanızı tafsıye ederım örneyın alırken şaselı olanın dan ısteyın bunu yaparken de teyıbın ıkı kolon cıkışını artsı eksıs şeklinde aldıhınız kutuya balıyorsu nuz olay bıtıtyor her teyıpcıde mevcut abım bu parca oda olmasa kendınızde yaparsınız gene basıt bır iş bu alın bır tane T kablo tek gırışını kesın ve kolon cıkışından ona balantı verın onuda anfıye takın sıze anfı cıkışı omuş oluyor ama ses kalıtesı duşer böle en ıyızı bahsetıhım anfı cevırıcıyı alın kolay gelsın
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti Erdemsah » 10 Haz 2010, 15:22

felicia_3437 yazdı:slm abim adı anfı cevırıcı olan bu paraca 20 ile kalıtesıne göre 60 tl ye kadar cıkıyor gayaet te ıyı fazıfesınıyapıyordus gun balanın ca ama bıraz kalıtelısını almanızı tafsıye ederım örneyın alırken şaselı olanın dan ısteyın bunu yaparken de teyıbın ıkı kolon cıkışını artsı eksıs şeklinde aldıhınız kutuya balıyorsu nuz olay bıtıtyor her teyıpcıde mevcut abım bu parca oda olmasa kendınızde yaparsınız gene basıt bır iş bu alın bır tane T kablo tek gırışını kesın ve kolon cıkışından ona balantı verın onuda anfıye takın sıze anfı cıkışı omuş oluyor ama ses kalıtesı duşer böle en ıyızı bahsetıhım anfı cevırıcıyı alın kolay gelsın

Bu parçayı arıyorum :D bulacağım
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti hetepe » 10 Haz 2010, 15:37

Erdemsah yazdı:Arkadaşlar aracım Peugeat 206 HDI Skoda servisi sahibiyim . Benim peugeot'a anfi ve bir kaç kolon bağlamak için hareketlendim . Teybi söktüğümde arkasında anfi çıkışı olmadığını gördüm . Neyse dedik an fi tesisatını çektik kolonları yerleştirdik şimdi sıkıntım şu . Elektrikçi ustam orjinal teybimin arkasındaki çıkışa bağlanarak anfi kablosuna dönüşen bir ara aparattan bahsetti ve karaköyde satıldığını söledi bilgisi olan bu aparatı bilen ve hatta tedariği konusunda yardımcı olabilecek kimse varmı . ce vaplarınızı bekliyorum . Saygılarımla

Önce teybinizde gerçekten anfi çıkışı var mı yok mu onu araştırın...
Oto radyolarında genelde anfi çıkışı RCA tipi jaklardan olduğundan anfi çıkışı aranırken gözler RCA arar...Ama anfi çıkışınız RCA değil de mini iso ise birçok ''teypçiyim'' diyen bunu bilemez.
Cihazınızın arka taraf resmini çekip paylaşırsanız hem modelinden araştırırız, hem de varsa size tarif ederim.Kolay gelsin...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti lazza » 10 Haz 2010, 17:51

benim tipo vardı daha önce ona o bahsettiğiniz aparattan taktık ama ses çokda iyi çıkmadıydıgerçi benimki ucuz bişeydi teyipçinin elinde varmış onu kullandık diyeceğim alırsanız kalitelisinden alın ucuzları bi şeye yaramıyo :(
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti psco » 22 Haz 2010, 19:21

Ses sistemleri yapan heryere sorun size verirler 70 tl olanlar var onlar güzel ama bi teyp alsanız daha güzel ses alırsınız ;)
Kullanıcı avatarı
psco
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Erkan Ciğerlioğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia combi ambiante

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir