Alarm kumandası Oscar NOBEL ÇELİK KASALI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Alarm kumandası Oscar NOBEL ÇELİK KASALI

İleti 45sardes » 16 Şub 2011, 12:23

aracı ladığımda üzerinde alarm sistemi vardı.Fakat hareket edince kitliyor,iç aydınlatmayı açınca dörtlüler yanıyor falan nasıl kullanıldığını bilmiyorumbilen arkadaşlar varsa veya kullanma kılavuzu olan paylaşırsa sevinirim. Aşağıya resim ekledim kullanan arkadaşlar farkederler.

Eklentiler
images.jpg
images.jpg (8.19 KiB) 685 defa görüntülendi
Kullanıcı avatarı
45sardes
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan kahraman
Nereden: Manisa
Arabanız: FAVORİT

İleti cazgr » 16 Şub 2011, 19:34

bence senin alarım sisteminde terslik var kapı siviçlerinde dortlulerin yanması gerekiyor ve iç aydınlatmada alarm kapının acıldıgını algılamassa tekrar kilitler birde sunu dene aracı ac ve iç aydınlatmayı yak dörlüler yandıgında kilitlemiyecek ben kendi aracıma ve arkadasımın alarmını kendim taktım oradan biliyorum
cazgr
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kenan özkaya
Nereden: Denizli
Arabanız: honda cıvıc

İleti unknown1 » 16 Şub 2011, 19:40

Çözüm üretelim :)

Şimdi araç giderken kapı kitlemesi birçok araca konulan bir özellik.Bence faydalı bir özellik.Zira ben unutmazsam kendim kitliyorum.Ancak tavan lambasıyla dörtlünün yanmasının nasıl bir ilişkisi olabilir çözebilmiş değilim.Tavan lambasını elin ile kapılar kapalı iken açtığında dörtlü yanıyorsa eğer belki prgramsala oalrak kapatabilrsin ama alarm merkezine burdan giden kablonun bypass edilmesi ilede bu sorunu çözebilirsin diye düşünüyorum.
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir